| Shady13 a întrebat:

Buna!

La 13 ani, marimea penisului meu in erectie este de 6.5 cm.
Sunt destul de ingrijorat, nu mi se pare normal!

Este ceva rau? Ar trebui sa ma ingrijorez?

8 răspunsuri:
| StefanStyle94 a răspuns:

Ba' esti prost? O ai cat o râma, sa mor eu... da' stai linistit ca n-ai ce sa faci cu ea la varsta ta. O sa creasca, n-o sa ramana asa, e ceva normal, esti in curs de dezvoltarewinking. Sa nu te puna naiba sa tragi de ea si freak'o mai rar.

| Mrlove a răspuns:

La varsta ta ar trebuie sa aiba cam 10 cm cred ca ar trebuie sa te duci la un specialist (mai bine acum decat la 19 -20 ani.) parerea mea, stiu pe cineva care avea o problema asemanatoare dar sa mai remediat. la varsta ta il aveam de 13 cm... bafta

| Gabriella_1938 a răspuns:

Totusi ai 13 ani. ce ai vrea sa o ai de pe acum de vreo 14 cm? laughing

| Calinush a răspuns:

La 13 ani o ai cam mica sa zic asa, nu stiu ce poti face dar iti zic sa nu te mai masturbezi atata! Laso moale ca e vreme.

| LexUTz a răspuns:

Pustiule ai doar 13ani. De ce crezi ca trebuie sa iti faci tu griji pentru marime de acum? Stai linistit ca o sa mai creasca si cum au zis si ceilalti nu o mai freca toata ziua laughing

| naprazzznic a răspuns:

Eu zic ca tu duci o boala grea.cauzata de lipsa frecarii organului cu ajutoru mainii drepte.care nu respecta ordinea, cat si traiectoria acesteia.eu zic sa mai exersezi. daca ai net acasa, vei descoperii foarte multe fete in diferite ipostaze, care-ti va excita inima care-ti bate intre plamanii aia distrusi! bft

| mitzu_2136 a răspuns:

Vb cu parinti tai ...sa nu-ti fie rusine de lucrul asta dar de preferat cu tatal tau si du-te cu el sa-ti faci un control sau vb cu tatal tau si poate o sa-ti spuna ca nici el nu este asa dotat... vb cu el

| Shady13 explică:

SoulStealer, acelui om de care zici ca avea aceeasi problema cum i s-a remediat?