| Cocolinoooooo a întrebat:

Am 14 ani, aproape 15, si sunt foarte ingrijorat de marimea penisului meu.
Normal el are 17 cm, iar in erectie aproape 20. Este normal la varsta mea?! Ajutoor!straight face

5 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai nu prea te cred ce ai zis tu acolo dar daca zici tu ca e adevarat hai sa te cred putin. Normal nu este deloc, dar sa fii fericit, poti sa fi actor in filme porno si gigolo f bun. Pare a fi o reclama mascata ceea ce ai facut tu dar na... Eu ti-am raspuns, funda? Plzz

| leonardo a răspuns:

Hai sictir

| Ecou a răspuns:

Puse intrebarea cel care nu gaseste ceva graduat in nanometri pentru asi masura gnomu!

| denysa15 a răspuns:

Asta se numeste reclama fara plata rolling on the floor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că ai vrut să-ţi faci reclamă mascată! big grin