| anonim_4396 a întrebat:

la aceasta intrebare as vrea sa imi raspunda dacase poate un baiat big grin ..deci, mie imi place de un baiat, iar din cate observ el ma considera draguta sau ma place(nu stiu sigur inca)..ma gandesc, el este popular si are bani, iar eu am o situatie materiala modesta si nu sunt asa cunoscuta..care credeti ca ar fi sansele ca el sa vrea sa fie cu mine? va rog sa raspundeti sincer!

Răspuns Câştigător
| dinhoo a răspuns:

Banii nu au nici o valoare. Ar trebui sa fii tu insuti si daca tu chiar consideri ca banii au o valoare ar trebui sa te faci intr-un fel mai "pretioasa" decat ceea ce el poate cumpara cu banii lui.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mie imi place ca esti sincera, nu esti ca multe banii nu conteaza sau alte vrajeli pentru asta stima, referitor la intrebare daca esti frumoasa trebuie sa ai grija el te va vrea pentru sex sau pentru o relatie conteaza si parinti lui ca vor spune aia te vrea pentru banii, de astea nu stiu ce sa spun, cel mai bine e sa incerci sa vb cu el, sansele sunt de la 1 la 100 la suta totul depinde de tine

| neutrino a răspuns:

El are sanse mari sa fie cu tine cat doreste, tu nu. Asadar, nu te baga cu capul inainte!

| MiruD a răspuns:

Situatia financiara nu ar trebui sa conteze atunci can iubesti. Ce daca baiatul e bogat si fata mai putin bogata? Nu se pot iubi?
Depinde ce gandeste si el. Daca e unul din ala ingamfat si mandru, sigur il va interesa aspectul asta. Si nu va vrea sa fie intr-o relatie cu tine.
Daca nu va fi asa, si tu vei sti cum sa-l atragi la tine, sigur va iesi ceva frumos intre voi.

| Neuronul a răspuns:

Am cunoscut oameni fără bani şi cu un caracter impecabil, dar şi oameni cu bani a căror caracter lasă de dorit.
Atâta timp cât rămâi cu capul pe umeri şi cu picioarele pe pământ singura problemă va fi punctul lui de vedere când vine vorba despre diferenţele între clasele sociale.

| AnkaNutza1234567890 a răspuns:

Da, daca te place, tu trebuie sa fii mai increzuta, mai cool si totul o sa fie perfect!

| Kirasha07 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fii putin mai fitoasa, sa ai mai multa incredere in tine, sa devii cat mai feminina si sa ii atragi atentia prin gesturile tale. Daca te place si nu ii este rusine, o sa vina la tine si o sa iti spuna. Incearca sa nu intervina intre voi o relatie de amicie si atat. Incearca sa ii dovedesti ca tu esti fata perfecta pentru el. Bafta!