| anonim_4396 a întrebat:

Buna la cati ani este indicat sa iti incepi viata sexuala mentionez eu am 14 ani si m-am gandit sa imi incep viata sexuala pe la 17, 18 ani credeti ca este bine nici moarta nu vreau sa imi incep viata sexuala de acum sa stiu ca sunt prea mica si ca, corpul meu nu este de stul de dezvoltat si ca poate aparea cancerul de col uterin astept raspunsurile voastre v-am pupat

13 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Eu am 20 si nu ma grabesc. Totul e sa vrei si tu

| CevaNormal a răspuns:

Sigur ca e foarte bine la acea virsta si nu mai degraba, insa e cam devreme sa vb despre asta, mai lasa sa treaca timpul si nu te gindi la asa ceva,

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

E ok pe la 17 jumate-18.

| snepy a răspuns:

Dupa 17-18 ani, dar nu neaparat la varsta aia, poti si mai tarziu, cand esti tu pregatita, si nu te lasa condusa de "prieteni" care ei o fac, si trebuie sa o faci si tu sa nu ramai in urma, cine rade la urma, rade mai bine, si nu uita, sa fie cu o persoana potrivita si potrejarea e foarte importanta

| alinutzacodruta a răspuns:

Viata sexuala o incepi cand simti u...degeaba iti propui tu o varsta ca poate nu va fi asa...tongue poate dai peste Fat-Frumos mai repede si....nah tongue

| mariutza a răspuns:

Da est ff bine...si eu am tot 14 ani si m-am gandit sa imi incep viata sexuala tot pe la 17-18winking bv :*

| purelove a răspuns:

E ok... daca asa gandesti si asa simti... oricum cred ca o sa simti si tu cand e momentu` sa faci pasu` asta... cand vei fi pregatita se va intampla happy

| Alina_5575 a răspuns:

Da e bine...si eu am 15 ani si aceiasi parere am si eu...cred ca este mai bine pe la 17-18

| soseta ucigasa a răspuns:

Uite in sfarsit cineva care mai si gandeste. Bravo! 18 ani e numai bine happy

| Mashka a răspuns:

Nu te grabi, eu tot ma gindeam ca tine, dar acum cand am ajuns la 18 ani, zic ca inca e devreme... Inca nu ma simt pregatita. Bafta happy

| cata22 a răspuns:

Si eu zic la fel....pe la 17-18!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu vrei nici moatra sa-ti incepi viata sexula de acum de ce ati faci atea griji draga eu cred ca la varsta ta ar trebui sa te gandesti la alte lucruri nu la sex de exemplu cum sa fi si tu in societate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine ti-o incepi dupa casatorie :p
dar daca vrei sa ti-o incepi la 18 ani sa vezi ce bine o sa fie cand te vei duce la ginecolog si ii va spune tatalui tau ca nu esti virgina...