| ioana_9748 a întrebat:

Buna la ce varsta credeti ca se poate dezvirgina o fata ...la 13, 14, 15, 16, 17,? de aici in sus rar mai gasesti sa fie virgina...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am vazut pe TPU si de 20 si de 21 de ani, virgine.sincer astea de 13 -17 ani le consider niste needucate care-si inchipuie ca fericirea tine numai de sex, si niste fraiere care sunt prostite de niste smecherasi ce au auzit si ei cum se face, si recurg la santaj sentimental. e bine, ca gasesc gasculite, care pun botul la vrajeala lor. celelalte, de la 19 ani in sus... felicitari.

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum, cu parere de rau spun, "copii" din ziua de azi, vad sexul ca un mod pentru a nu se plictisi, dar in schimb e o treaba foarte serioasa, si trebuie sa astepti partenerul potrivit inainte sa treci la fapt.greu gasesti fete care sunt virgine mai mari de 19 ani, dar cele pe care le gasesti, pot spune cu siguranta, ca sunt cele mai afectuase si cu capul pe umeri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate dezvirgina de la 12 ani deja, poate chiar mai devreme, depinde de fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca se poate dezvirgina, de ce nu?

| yooodeiutza a răspuns:

Majoritatea de la 16 ani da... yoh cunosc o fata care a facut-o la 13 :-s

| ionutz_4855 a răspuns:

Si de la 13 ani se poate dezvirgina o fata daca vrea binenteles.Rar mai gasesti fete cu mintea pe umeri ca pe la 17 ani sa fie virginawinking

| ElenuTzza a răspuns:

Eu am 19 si 2 luni si sunt virgina big grin

| buburuza_2933 a răspuns:

Pei depinde de situatie si. ce are in cap fata respectiva. daca e pregatita si la 13 de ce nu. dar nu cred ca gasesti prea multe din aste...pe la 17. 18 e cel imi bine ...asat dupa mine;-)

| alexa_9695 a răspuns:

Hai mhai alex la 6-7 ani ca doar cleopatra stratan mai e virgina?laughingrolling on the floor

| bianca_1129 a răspuns:

Eu am 17 ani am un prieten de un an si am incercat s afacem sex eu nu prea am putut desi am incercat de 4 ori sa zic nici macar un minut nu a durat ca m-a durut f mult si am zis stop dar imi este frica sa nu ma fi dezvirginat cu toata ca nu a intrat toata ma atunc pusn usor la inceput dar imi este frica ca nu este baiatul potrivit ce sa ma fac ma ajuta cineva
crying(

| smecherasul a răspuns:

Ba alex sfatu meu cel mai bine o fata se poate dezvirgina la 16 ani
winkingwinkingwinkingam dezvirginat 2 happy