| GigelGigel112 a întrebat:

Pritena mea este virgina si este racita la ovare! Credeti ca se poate dezvirgina?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

De la raceala nu se dezvirgineaza

| wolder a răspuns:

A racit la ovare. nu are treaba cu himenul.
ia-o logic laughing

| Medema a răspuns (pentru wolder):

laughing)Doamne,de unde or pica astia ma?laughing)Asta e a 3 a intrebare de genu lasta pe ziua de azi!laughing

| neutrino a răspuns:

Singura, e mai greu si neplacut. Cu putin ajutor, poate din partea ta, problema poate fi lesne rezolvata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poti sa bagi tancul la lupta cat timp e racita!?! sau cum? ca aici s-a inteles altceva, sau fiecare a inteles ce a vrut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti labutzele de pe ea si las-o sa se trateze. Nici daca nu e virgina nu sari pe o fata racita 'colosha...

Răspuns utilizator avertizat
| lolium a răspuns:

rolling on the floor tu te refereai daca puteti sa faceti dragoste chiar daca e racita, nu laughing
s-a inteles altceva
mai asteapta gigele laughing ai asteptat atat si nu mai poti sa rabzi putin?

| DeathReaper a răspuns:

Da se poate dar nu o face.
1. Nu i-ai spus varsta deci daca are sub 16 ani nu o face daca vrei sa nu umbli prin spitate toooata viata si sa aiba cancel de col uterin.
2. O sa o doara mai rau decat daca ar fi sanatoata.

| jungle3000 a răspuns:

Daca incerci sa o penetrezi adanc, da atunci se poate dezvirgina. daca stranuta nu. daca isi bag chiar ea un scarpimici, da. asa ca atentie mare la tasu...winking _J.

| GigelGigel112 explică:

Este Racita la Ovare! Pot sa o dezvirginez eu? Are 16 ani!