| AaNnCcUuTtZzAa a întrebat:

Buna!

Am si eu o intrebare cam laughing

Cum vi s`a parut primul sarut si la cati ani l`ati "savurat" pentru prima data?

13 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Pai avand in vedere ca a fost cu persoana iubita love struck sarutul a fost special si unic. La 17 ani si ceva.

| adryanb27 a răspuns:

La 15 ani, a fost ceva rapid, [auzeam p 1 ca lui i s/a parut ca a inghitit 1 litru d saliva laughing] nici la mine nu a fost prea misto! dar am recuperat, ave

| Lol_1641 a răspuns:

Misto, pe la 13 ani undeva pe malul unui rau!

| Goofy77 a răspuns:

Domnisoara ce sa mai spunem prima dragoste nu se uita niciodata indiferent cum a fost ( frumos sau neplacut) iar primul sarut pasional mai apoi se taie chefu

| RoooneyThePuf a răspuns:

Eu foarte devreme llla 6 anilaughingpastrez amintirea...ca acum acel baiat.sad... e plecat din tara

| Roxii a răspuns:

Eu l-am avut la 12 ani...varsta frageda ce sa zicem... daca imi placea baiatul?

| andreea_6295 a răspuns:

smug la frageda varsta de numa` 12 anisori. a fost oribil ca nu`mi placea de baiatu` ala laughing

| Nimic special a răspuns:

Primul sarut a fost destul de dragut.:X Cu o persoana care`mi placea mult. day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand am mers prima data intr-un club, era un baiat acolo, care imi placea mult, prieten cu fratele meu, si tot se apropia de mine, si vorbeam si se juca la mine`n par, bla bla si odata, pe neasteptate m-a sarutat, ce era sa fac...decat sa ii "raspund" la sarut, asa cum stiam, da` nici nu si-a dat seama ca pentru mine a fost prima datalaughing.
Ce`am mai "Exersat" in noaptea aia cu el... day dreaming primul sarut nu se uita niciodatalove struck.

| cannes112 a răspuns:

Primu sarut este dulce si placutwinking...la 15 ani l-am avut pe primullaughinglaughing

| mytzzu a răspuns:

Buna. Primul meu sarut l-am avut la 13 ani si a fost de ne uitat si acum imi pare rau dupa fata care m-a sarutat caci am plecat din zona aia si a trebuit sa ne despartim. Dar de obicei primul sarut e unic!

| papusha_5161 a răspuns:

Primul sarut a fost aiurea. a da si la 15 ani:daveam atatea emotiistraight face
imi transpira mainilelaughing). dar el a facut c.am toata treaba:d.si.a fost bine.sa zicem:d.si acum am emotii cand mai m sarut cu un alt baiat.thinking dar nu stiu dclaughing)

| The Al3xu7Zu a răspuns:

Prea tare la 13 ani