| anonim_4396 a întrebat:

La inceputul sem 2 diriga m-am mutat in aceeasi banca cu un tip pe care l-am placut. Sincer, acum nu mai simt nimic pentru el.Si tot se da pe langa mine, mai precis 'la mine'. ma ia cu replici gen. te iubesc si d-astea.Nu stiu ce sa cred despre el tinand cont ca sunt bulversata total deoarece aseara cand am iesit de la scoala era in fata mea si s-a intalnit cu un tip pe care eu il plac foooarte mult. Eu eram cu o prietena si cand ea a inceput sa vb mai tare tipu` asta pe care-l plac eu foooarte mult a intors capu` s-a uitat lung la mine a ridicat din spranceana, a zambit si s-a intors si si-a continuat drumu`. Tinand cont ca tipu` asta stie ca il plac si mi-a dat igg laughing ca m-am cam ciondanit cu el ...nu stiu ce sa mai fac, cum sa reactionez... Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| stef87 a răspuns:

Atunci cand e ceva care trece asa repede inseamna ca a fost doar o simpla atractie fizica. Multi confundati asta cu dragostea. Una e sa PLACI pe cineva dupa cum arata, dupa cum gandeste si dupa cum se comporta si cu totu altceva e simti nevoia celuilalt, pentru ca pe langa acele placeri iti da incredere in tine, iti da sentiment de stabilitate, siguranta. O sa vezi ca e diferenta uriasa!
PLACEREA E TRECATOARE.
Daca noul tip de care iti place nu stie decat sa dea din sprancene, chiar nu stiu ce ai gasit la el! Daca e sa fie ceva, e nevoie sa vorbiti, sa va cunoasteti...of!

2 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

@aspargilius tu fa-ti majoratu si tacilaughing
Maddy' nu inteleg ce vezi tu asa amuzant la faptul ca ti'a dat ignore, e clar ca l'ai disperat. si nu ai sanse la el. Eventual daca il ia pe el de un misto cu tine.
Spune-i la diriga sa te mute si cu asta care il place "foooarteee mult" si apoi no sa-ti mai placa nici de ellaughing

| aspargilius_5662 a răspuns:

Next! Treci la alti ca sunt cu milioanele!