| Ion1234 a întrebat:

Buna la tot, am avut relatie sexuala dupa ciclu si acum ea are dureri de burta, e tare burta si are ameteli urgent cine poate sa ma ajute e insarcinata? sau cite sunt sa fie insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Salu134 a răspuns:

Dupa simptome este insarcinata.Lasa sa se duce la medic sa verifice.

| Ion1234 explică (pentru Salu134):

Felicitatima sunt tatic!

| Salu134 a răspuns (pentru Ion1234):

Felicitari!

4 răspunsuri:
| Vio_Violeta_1981 a răspuns:

Eu cred ca tipa are o sarcina imaginara si te tine in suspans. Cerei sa faca un test de sarcina nu te mai grabi.Sau dai de inteles ca nu vrei copii ca va ramane singura cu el sa vezi ce repede nu mai este insarcinata. Tipa a vazut multe telenovele .Succes.PS."Burta tare incepe in al treilea semestru de sarcina adica la 3 luni deci istorie de adormit copii happy

| Ion1234 explică (pentru Vio_Violeta_1981):

A fost la doctor si a spus ca este ceva acolo mai trebuie putin timp si vom afla acum o doare burta putin