| katy1997 a întrebat:

Am o mare frica sa nu ramas insarcinata, am avut prima relatie si nu ne-am protejat si ma tem foarte tare sa nu ramas insarcinata...simt dureri de burta dupa asta deam 4 zile oare de ce? si dac am sa am ciclu pot sa stau fara grija ca nu sint insarcinata?

5 răspunsuri:
| soraGrime a răspuns:

Inainte sa fi facut sex neprotejat trebuia sa inveti limba romana.

Răspuns utilizator avertizat
| PureSoul_1157 a răspuns:

Am vazut intr-o emisiune ca daca sangerezi nu inseamna neaparat ca ti-a venit ci poate fi si un semn al sarcinii. Ar fi mai bine sa-ti faci un test, dar nu te panica. E bine sa vorbesti cu mama ta sau cu o prietena buna...

| katy1997 explică:

Mersi mult de sfaturi

| katy1997 explică:

El a spus ca stie ce trebuie sa faca in timpul sexului ca sa nu ramin insarcinata si fara a ne proteja cu prezervative sint si asa metode?