| indira a întrebat:

Buna la tota lumea ma numesc Indira am 16 ani.am si eu o problema greu de intele si pentru mine.sunt cu un baiat de 1 luna de zile mentionez ca ne-am cunoscut pe net ne despart 80 de km, la inceput mergea totul strunalove struck, dupa o saptamana am decis sa ne intalnim, a venit la mine in oras, ne-am plimbat (chiar daca mie imi era frica sa ne intalnim pentru ca mama mea ma tine mai din scurt si imi era frica sa nu ma prinda). era prin jurul orei 18 am mers la mine acasa i-am zis sa mergem la mine pentru ca afara era urat, fiind cu inca un baiat i-am zis sa mergem la mine la o cafea.am stat pana pe la ora 20 am vb mai multelove struckeu deja simteam ca e dragoste la prima vedere. i-am condus pana la gara, cand am plecat de acasa spre gara pe tot parcursul drumului nu vb cu mine merge la 3 metri inaintea mea il intrebam:CE AI? si nimic raspuns lui era. ESTI MINCINOASA.nu intelegeam de ce? dar am lasat-o asa am ajuns la gara si la gara ce imi zice :GATA NU VREU SA MAI AVEM NICI O RELEATIE GANDESTETE CA NU NE-AM CUNOSCUT il intrebambig grinECE DECE? cu ce te-am mintit? iar raspunsul lui vine :MI-AI ZIS CA ESTI VIRGINA SI CAND VOI VENI AICI IMI VEI DEMONTRA ASTA VREAU SA FI NUMAI A MEAAA.acum vb aceste ma infricosau imi puneam tot felul de intrebari ciudate :asta a venit aici numai ca sa se culce cu mine? nu il iubesc cum sa fac pasuu acesta imens? am stat putin pe ganduri si i-am zis:OK HAI SA VEZI CA SUNT NUMAI A TA, neam intors inapoi la mine, si i-am demonstrat nu ii venea sa credeada el a crezut ca NU MAI SUNT, eu nu am avut curajul sa aduc vreun baiat la mine in casa si mai ales sa ma culc cu el in PATUL MAMEI MELE :O:O:O.toata lumea imi zicea cum ai putut sa faci tu asa ceva nu il cunosti nu sti cine este, nu mi-am dat sama ca am gresit facand sex cu el dar nu imi pare rau de nimic! am mai vb 1 saptamana la tel imi spunea cuvinte de genul :nevastica mea, esti si vei fii numai a mea si iti pot jura cu mana pe inima ca te iubesc! nu credeam il luam la misto. dupa 1 saptamna a venit din nou la mine acelasi lucru m-am culcat cu el ne-am vb mai mult fiind doar noi doi, acelasi lucru m-am culcat cu el tot in casa la mine. dupa ce a plecat am mai vb 2-3 zile si imi spunea ca ma iubea iar eu simtem ceva mai mult decat iubire dupa 3 saptaman, dar nu am vrut sa ii demonstrez.mama mea nu era de acord sa imi fac prieten.intr-o dimineata cand m-am trezit sa ma duc la scoala, doar ce a venit mama mea de la lucru si am vb cu ea aveam tel pe masa se uita in el si imi vede o poza cu el dezbracat in pat la eacryingcryingcrying i-am zis ca nu stiu cine este, dar nu a mers am mancat o bataie sora cu moarte, iar apoi la sunt pe acest FAT FRUMOS sa certat cu el iar raspunsul lui a fost :ORICE S-AR INTAMPLA NU O LAS O IUBESC ENORM. a mai trecut 1 sapmtamna iar totul mergea perfect mama mea a fost de acord sa fiu cu el, acum mama mea vb in fiecare zi cu el la tel, si mama mea i.ar fi spus mai multe lucruri despre mine, l-am mintit mult foarte mult dar acele minciuni au fost trecute cu vederea de el.usor usor el a inceput sa nu mai aiba incredere in minecrying. m-ai intram din cand in cand pe mess si am mai cunoscut un baiat tot din Germania am vb si a venit aici, eu fiind la locul unde mama mea lucreaza la un bar i-am zis sa vina acolo, am stat am glumit imi placea de el era altfel fata de baiatu celalalt avea pofta de viata, pe cand celelalt era morocanos, insfarsit a venit mama la bar si la vazut pe acel baiat si m-a intrebat ca cine sunt si i-am zis ca si pe el pe net l-am cunoscut, la sunat imediat pe prietenu meu si i-a zis uite ce face Indira umbla cu baieti aici i-a adus tot de pe internet, am vb cu el si i-am zis ca imi pare reau ca nu am nici o legatura cu acel baiat ca eu pe el il iubesc, am chinuit 2-3 zile sa ne impacam si mi-a zis :EU TE IUBESC TE-AM IERTAT DE § ORI CU MINCIUNILE TALE DAR ASTA CU BAIETI MI-AI PUS CAPAC, imi ceream iertare plangand in hohote si mi-a zis ca nu vrea sa mai auda de mine.toata nopate i-am trimis mej de iertare si a doua zi de dimineata mi-a zis uite te iert dar, ma voi razbuna si eu.imi voi calca pe orgoliu si te voi ierta si pentru asta, i-am promis ca ma voi schimba ca nu am nevoie de nimeni si el mi-a zis acum e prea tarziu trebuia sa te gandesti la chestiile aste inainte sa calci pe beac, eram fericita ca ma iertat.am mai vb vreo 5 zile la tel in care ii ziceam cat de mult il iubesc, iar el ma lua la vrajeala, stiu merit sa isi bata joc de mine, dar il iubesc enorm.azi mi-a zis gata punem punc si mia inchis tel nu am mai dat de el, am vazut ca de cand i-am gresit eram luat prea mult la batjocora, nu vrea sa mai aua de mine de loc, ieri ca-am sunat si l-am intrebat ce face cu cine este ca sunt si fete si mia zisa mai ai curajul sa ma intrebi de fete cand u mi-ai gresit? NU TE MAI INTERESEAZA CE FAC EU SI NICI PE MINE DELOC CE FACI TU, nuuuuuu mai pot ma trezesc noapote plangand cum pot iubi pe cineva dupa o luna de zile asa de mult poate ca a fost primul BARBAT din viata mea, nu stiu ce sa fac azi zic ca gata nu il mai vreau ca daca am gresut nu trebuie sa ma calce il halul asta in picioare, si oeste 6 minute sa sucesc ca nu pot TRAII fara el, va rog sfaturi ce sa fac? sa il las balta? el nu m-a sunat niciodata numai eu il sun si cand il sun imi zice stai ca am treaba iti dau eu bip, astept cateva ore il sunt si il intreb de ce nu mi-ai data bip aa pai sa vezi ca am uitat? voi ce credeti ma iubeste dupa aceste vorbeee? sa incerc sa ma zbat pentru el sau sa o las moarta?

va multumesc! cel mai bun raspuns are fundita:*

va rog un raspuns urgent >:d

Răspuns Câştigător
| Summer a răspuns:

E complicat tare. Il iubesti mult e adevarat dar nu dispera. Lasa`l cateva zile sa vezi ce face si nu incepe sa te intalnesti cu alti baieti. Te`ai gandit ca ar putea fi acea razbunare de care ti-a vb mai de mult? Poate vrea sa vada ce faci in momentul in care te desparti de el, daca vei vorbi din nou cu acel baiat venit din Germania sau cu altul etc? Totusi nu trebuie sa pari slaba. E foarte bine sa ii spui ca il iubesti dar nu in exces, e bine sa iti ceri scuze dar nu sa le implori. E prietenul tau, e primul baiat din viata ta, dar nu e si ultimul. ti-ai cerut scuze pentru ca te`ai intalnit cu acel baiat, desi spui tu nu i`ai gresit fizic. Totusi ar trebui sa porti o discutie cu el, sa il intrebi daca te mai iubeste si in functie de raspuns vezi si tu. Daca veti ramane despartiti nu plange, nu te stresa, nu te consuma, doar stii expresia "Cine te face sa plangi nu te iubeste, iar cel ce te iubeste nu te va face sa plangi". Nu e in totalitatea adevarata, dar daca te iubeste cu adevarat lacrimile tale ar trebui sa il afecteze si sa isi dea seama ca a gresit. Daca nu si nu... mai asteapta o saptamana 2 si apoi cautati pe altul. E plina lumea de baieti cum ai spus si tu mai vioi decat el si mai buni si vei vedea asta! Succes!

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ori ai visat asta aseara ori esti o curvulitza in devenire.
In tot cazul, esti un zero barat!

| vlaaddd a răspuns:

Ahahah, te-a 'executat' bine macar?

| adriana996 a răspuns:

Nu te iubeste! car! daca te iubea te suna si nu suporta sa te lase atat sa suferi! oricata durere ai avea in suflet.asta este, nu ai ce face trebuie sa treci peste asta. Daca te iubeste te cauta...la tel vine la tine... face cum poate sa dea de tine, in cazul tau nu prea vad asta.Imi pare foarte rau pentru tine.si totusi ai facut rau ca ai facut sex asa repede cu el.virginitatea este una in viata.Trebuia sa astepti, nu trebuia sa sari asa in bratele lui, toti baieti pot sa spuna"te iubesc vreau sa fii a mea ca daca nu ne despartim" este sincer o vb de scmecherasi pentru a te baga in pat.Cat despre mama ta, trebuia sa te sustina nu sa-ti faca rau!

| Tsiitsix3 a răspuns:

Uite tu`l iubesti ar fi cam greu sa il lasi balta.Dar ma gandeam sa ii demonstrezi ca ala cu care ai fost la bar nu e altceva decat un amik.Si am o super idee: Fii atenta il chemi incerci sa il chemi la tine si il suni pe ala cu care ai fost la bar si ii spui tot felul de chestii gen: noi suntem doar amici.el e adevaratul meu iubit iar u nu insemni nimic pentru mine decat suntem prieteni. Daca nu ma crezi vb cu iubitul meu.si etc.happyDaca nu mrg intreaba-l pe iubitul tau daca te iubeste. spune-i ca i`ai dovedit ca ala era doar un orieten si ca nu era iubitul tau.happy Asta ar fi destul de bine si a intelege.happy si incearcal sa il iei si sa-i mai oferi o noapte de sex poate asa isi va da seama.happy daac nu lasa`l balta.happy si du-te la celalalt ai 2 variante.SA alegi dintre ei 2happy pup sper ca te-am ajutat c cat am putut de binehappy

| Andreea357 a răspuns:

pai nu prea stiu.e complicat adica o ia pe ocolite ca ba te iubeste ba ca nu te iubeste.nu stiu fa cumva sa poti afla de exemplu poti : sa te prefaci cai dai papuci sa vezi cum reactioneaza daca zci da bine inseamna ca nu te mai iub daca se zbate pentru tine inseamna ca tine mult la tine.pai nu stiu daca te-am ajutat da la mine a mers.te pup papa

| MedeeaAndree a răspuns:

Poyyy e o povestheeee ffffoarthee complicatha.deki eu zic asa sa.l lasi kva timp in pake sa nu.l mai suni si sa inkerki sa ieshy cu alti baieti iar daca el te iubesteee tot el te va cauthaa pentru ca daca nu.l mai suni kva timp o sa i se para kva inneregula ca nu l.ai sunath, iar atunci depinde doar de el ke o sa faca(si daca ieshy si cu alti baieti poathe o sa.l uiti pe el pentru ca pana la urma nu e singurul baiat de pe pamanth)asta e parerea mhea! succes:*:!

| Diana_7761 a răspuns:

Wow. deci lasa`ma mai intai sa-ti spun " cum naiba ai putut sa te culci cu un baiat pe care l`ai cunoscut pe net? straight face, care venise acolo doar sa se culce cu tine? Sfatul meu [si iarta`mi vocabularul ] Da`l in **** masii. straight face vezi ca el nu te vrea. tu dc mai stai in curul lui? inteleg ca primul barbat din viata ta,dar nu e ultimul.vor mai fii atatiaaaaa. Si u daca de acum incepi sa iubesti asa pe oricine, o sa ai numai de suferit, crede`ma. nu e bine ceea ce faci. Incearca sa-ti gasesti pe altcineva, care sa te faca sa uiti dee el. Si nu te mai atasaaa de baieti`.straight face Da`i in colo ca sunt 30000000 pe lumea asta. Gasesti u si unu care sa te merite. nu te grabi ca o sa regreti f. tare. Si cauta si u alt mod de cunoaste baieti, decat astia de pe net. ca doamne fereste nimeresti un nebun de te violeaza, te omoara si dusa esti. Fii si u cu baieti pe care ii cunosti de ceva vreme si despre care stii cate ceva. Si sa nu incepi sa te culci cu ei asa ca o sa ajungi. stii u. Ai grija de tine si nu mai sta dupa prostu asta ca vezi ca nu te merita. Daca nu e de ajuns ca ti-ai pierdut virginitatea cu el cat sa te ierte si sa ramaneti impreuna, inseamna ca nu tu nu esti prea importanta pentru el.

| chupachups1234 a răspuns:

AndrEEutza, tu stii sa scrii romaneste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit doar jumate, Mă dor ochii FEMEIE!

| henta971 a răspuns:

Te *** eu