| LILLYYY a întrebat:

Buna la toti,am nevoie de un mic ajutor,va rog mult,sunt indragostita de un baiat cu care ma culc practic in fiecare zi el de chestia ca sunt indragostita nu stie,totul a inceput la o petrecere cind am si facut cunostinta, m-am culcat cu el din prima seara stiu nu am procedat deloc frumos si ma simt oribil de tot, in orice caz am ramas amindoi satisfacuti apoi peste o zi aflu ca el are prietena incearca sa vorbeasca cu mine si imi spune ca prietena lui e plecata pe 2 ani peste hotare ca isi iese din minti, dupa ce am stat in liniste in 5 minute acesta isi cere scuze de toata situatia, spune cai pare rau dar in acelasi timp imi propune de sex ca intre prieteni adica ne vedem cind dorim ne culcam cind dorim...eu am spus da sunt de acord ...acum avem deja 2 luni de cind continuaam tot asa ne vedem practic in fiecare saptamana niciodat nu vorbim de sentimente el mi-a spus sa am grija sa nu ma indragostesc ca shansa nu am ..va rog mult nu stiu cum sa procedez

Răspuns Câştigător
| NoName0x0 a răspuns:

Dar de sarutat nu va sarutati? Incearca sa te aproprii de el, asa de mult in cat sa creezi o relatie. Incearca sa vorbiti despre orice si in timpul saptamanii...

| LILLYYY explică (pentru NoName0x0):

De sarutat ne sarutam, el imi spune ca sunt din ce in ce mai erotica cu el si place mult

| NoName0x0 a răspuns (pentru LILLYYY):

Cum am mai spus, incarca sa te apropii de el astfel in cat sa creezi o relatie "din greseala" :*

| NoName0x0 a răspuns (pentru LILLYYY):

Mersii de funda big grin

13 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Haha continua laughing oricum tu nu trebuie sa procedezi in niciun fel, o sa te lase el balta când o sa vadă ca vrei mai mult decât sex

| Emilian65 a răspuns:

Daca iti spune ca nu ai sanse de dragoste din partea lui, de ce mai stai cu el? Inseamna ca si tie iti place situatia in care esti.

| LILLYYY explică (pentru Emilian65):

Stau cu el doar din cauza ca deja de citeva ori cind suntem impreuna se tot pune pe ginduri iar atunci cind il intreb la ce te gindesti asa intensiv imi raspunde ''ma simti ca nimeni ''eu il intreb ce ai invedere iar el din nou ''ma timti''iar la un moment dat imi spune ''ca se tot gindeshte la faptul de a fi ceva mai mult intre noi''iar la un moment dat se stopeaza si tace nu spune nimic eu incerc tot ceva sa-i spun iar el de parca nu aude

| MskDesign a răspuns:

Cred ca a venit timpul sa pui punctul pe "i".Ori cu tine, ori cu cealalta. Daca tii la el si crezi ca il iubesti, ar trebui sa ii spui ca in afara de atractie fizica tu ai si sentimente.

| corhaz a răspuns:

Tu esti femeia visurilor oricarui barbat sa mor daca nu. fara obligatii doar sex.cineva sa ofere o bere acelui baiat ca i norocos rau

| Eug01234 a răspuns (pentru corhaz):

Ca bine zici happy

| loveM a răspuns:

Vorbeste cu el si vezi daca simte ceva pentru tine sau nu. Nici sa stai asa cu el, adica tu esti doar pentru distractie.

| Andreutza098 a răspuns:

Nu înțelegi că reprezinți doar o partidă pentru el? Încearcă să vorbești de ceva serios, iar dacă nu acceptă lasă-l.Nu merită să-ți petreci timpul cu persoanele nepotrivite, gîndește-te la viitor. Poate în viitor vei regreta aceste experiențe.
Succese!

| LILLYYY explică:

Funda!

| LILLYYY explică:

De citeva ori pe saptamina.De cind o greseala gramaticala il face pe om prost?