| valentinamarinamary a întrebat:

Hei TPU, prietenul meu cand ne vedem este ok dar cand vorbim la tel sau prin mesaje este indiferent rau, practic doar eu vorbesc el imi spune decat da nu si aha ..si mi-a spus ca mai tine un pic la fosta prietena! Cum sa procedez ce sa mai fac sa nu mai fie asa?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

De ce acceptati voi sa fiti roata de rezerva? Nu te inteleg. Gaseste-ti altu asata e afemeiat si nesimtit si merita indiferenta.

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Draga mea, tu nu ai ce sa faci, nu este vina ta ca el nu poate lasa trecutul in urma.
Parerea mea este ca trebuie sa te indragostesti de alt baiat care se gandeste numai la tine.

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Cam rau atunci. Daca a zis ca mai tine putin la ea, inseamna ca de fapt tine destul la ea, suficient cat sa se gandeasca ce alegere sa faca. Probabil vrea sa se intoarca la ea. De ce nu porti o discutie cu el. Ii spui ce simti si lamuresti lucrurile. Decat sa stai cu cineva care tine la tine dar parca tine mai mult la fosta, mai bine fara complicatii.

| iubesc a răspuns:

Se comporta destul de indiferent, mai bine zis se plictiseste omu si s-a gandit sa aiba o prietena de fatada. Daca zici ca e cu gandul la fosta mai bine te-ai transforma tu in fosta, adica da-i papucii cat mai poti. Acesti baieti nu merita nici o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Printr-o situatie gen am trecut si eu, fazae ca la mine nu mi-a zis ca mai tine la fosta lui prietena. Explica-i ca te deranjeaza chestia asta si intreaba-l de ce o face. Faza nasoala e ca tine un pic la fosta prietena, in cazul asta daca nu se indreapta lasa-l.

| suntZeu a răspuns:

Daca tine la fosta sa mearga la fosta, o sa vina el plangand la tine, si oricum, te multumesti cu un tip asa cum ai zis si tu doar...ok? meriti mai mult...

| MisterRip a răspuns:

Asta e foarte nasol, si intrebal daca mai tii la fosta de ce esti intro relatie cu mine? El practic sta cu tine dar e cu gandul in alta parte deci, tu esti asade fatada. Tipu nici el nu stie ce vrea de fapt, dar iti spun e sigur, no sa iti fie tie bine deloc. Mai bine lasa-l si gaseste unu doar pentru tine 100%. Cu el e pierdere de vreme, sa stea cu gandul la fosta pana la batranete laughing... Fi fata desteapta si emancpatawinking... Bafta