| Dumi2 a întrebat:

Buna la toți.
Am o mică intrebare. Deci eu cu iubitul meu dorim foarte mult sa avem un Bebeluș și deci facem in fiecare zi. Doar ca timp de 2 luni nu e nici un rezultat. In același timp eu am a 2 negativ iar el a 4 pozitiv. Dacă poate fi problema?
Mersi

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod obligatoriu trebuie sa va adresati unui medic specialist de profesie obstetrica-ginecologie pentru consultatie si efectuarea deanalize struct necesare in conditiile precizate si explicate in prezenta intrebare. Multa sanatate!

| Sofer a răspuns:

O vizita la medic e bine venita în vederea depistării problemei dintre voi doi.

| ancaval a răspuns:

La medic, evident!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai încercați.winking

| Cristian84 a răspuns:

Mergeti si consultati un medic poate nu esti fertila ori partenerul