| elinara a întrebat:

Buna la toti!
am o problema, va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi idei sau si propuneri.degraba vine iubitu meu la mine acasa.si sunt sigura ca o sa facem dragoste.si vreau sa amenajez odaia sa fie kit mai romantik, dar nu stiu cum, caci e pentru prima data cand o sa fac dragoste si vreau sa fie o seara plina de romantism adica de neuitat!
plss ajutati-ma va rog eu mult! ce trebu eu sa fac, si cum sa fac, cum sa amenajez odaia?

Răspuns Câştigător
| georgiana_1403 a răspuns:

Pai cred ca cel mai potrivit pentru un asemenea eveniment ar fi cateva lumanari aprinse,betisoare parfumate, petale de flori si flori puse in glastra, poate ceva de baut si desigur o lenjerie intima cat mai sexy. Oricum tot ce conteaza este sa va simtiti amandoi bine si sa fie la fel de placut pentru amandoi.

4 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Pai,desfa patul si pune o lenjerie de pat, patura si perna.niste lumanari in camera,petale de flori,poze,si muzica cat mai romantica,sa fie totul ordonat in camera/casa, lumanari si/sau petale pe birou/masa, petale prin casa/camera.si pe pat.have funhappy

| LoveForShania a răspuns:

@Zinodaur esti cel mai tarerolling on the floor Ai amuzant de la mine laughingrolling on the floor

Revenind la intrebarea ta.
Crezi ca pe el il intereseaza cum este amenajata camera?
Pt el nici macar nu conteaza daca exista un pat sau nu, conteaza doar sa faci sex cu elwinking Deci nu are rost sa te zbati atata.
Doar daca vrei sa fie speciala pentru tine, pentru ca el nu va remarca intr-un mod foarte deosebit gestul tauwinking
Mai bine grabeste-te sa cumperi prezervative daca nu le-ai luat dejahappy

Conteaza sa fi tu pregatitahappy

Succes si distractie placuta! [ ai grija, e posibil sa te doara, mai mult sau mai putin, depinde daca are el grija de astahappy succes inca o data! ]

| Reigns a răspuns:

Lumina lumanarilor are un efect deosebit in incitarea starii de bine, a predispozitiei necesare in astfel de momente. La lumina lumanarii poti sa iti infrangi eventualele stari de jena, de rusine.Nu fi pasiva! Uita orice bataie de cap, orice statistica! Nu te mai intreba daca o faci bine, este normal cand iti place ceva... Acesta nu este un examen, nici macar un concurs! Nu trebuie sa te gandesti daca, vreodata, vei simti si tu ce trebuie sa simti. Nu e nicio problema! Elibereaza-te, nu retine in tine gemetele, manifestarea senzatiilor! Plangi, daca simti asa, tipa daca asa iti vine. Lasa-te in voia simturilor fara sa cauti sa te controlezi! si niste petale de trandafiri rosii nu strica niciodata, mai ales intr'un moment asa "fierbinte"
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune poze cu penisul lui pe pereți, ca să-ți amintești ce trebuie să iei in gură.