| StDrOg a întrebat:

Buna la toti, deci uitati care este intrebarea mea, as vrea sa fac o fata sa ma placa, dar cum? Deci eu o plac, dar mereu cand sunt in preajma ei ma pierd, ma agit, nu mai pot fi eu sad. Acum ceva timp in urma ei ii placea foarte mult de mine eram cam prin clasa a5a a6a cam asa, acum suntem a7a, dar eu nu stiam crying. Stiu ca m-a placut foarte mult deoarece a recunoscut, dar nu stiam sad. Eu sunt genul de baiat mai sensibil, mai timid, dar pun suflet intr-o relatie, nu sunt ca altii care cauta doar --- daca intelegeti ce spun. Deci urat nu sunt, nu vreau sa par laudaros deoarece nu sunt, dar sunt cel mai bine facut baiat din clasa, la invatatura sunt aproape primul din clasa, si sincer sunt o multime de fete care ma plac din scoala si nu sunt fete din alea urate, deoarece toti baietii ar vrea sa fie in locul meu laughing.Asa deci asta vreau sa stiu, cum as putea sa o fac sa ma placa? Funda happy

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ai de facut nimic altceva decat sa te prezinti in fata ei cu un fir de floare, trandafirul rosu ar fi indicat. Floarea ii va "spune" tot ceea ce tu nu reusesti deatata vreme. Va intelege si in cazul in care te place iti va da chiar ea de inteles.Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Lasa timiditatea la o parte si arata-i ca o iubesti cu adevarat.

| Mdln_Mada_1994 a răspuns:

Daca nu are inca iubit, o poti invita la un suc, unde ii poti spune ca ai inceput sa ai sentimente pentru ea, si desigur foarte frumos ar fi sa ii duci si o floare!
Succes! :* big grin