| AjutorMare a întrebat:

Buna la toti. Imi fug ochii dupa o fata dar are prieten cum pot sai arat ca imi place de ea. Ea m-a vazut putine ori probabil ca nici nu ma stie bine, n-am discutat nici o data cu ea, si daca probabil ca o sa intru in discutie cu ea, cum pot vedia ca are chef sa vorbiasca cu mine?

1 răspuns:
| mihaellla94 a răspuns:

Vorbeste frumos fi amabil zii cai frumoasa nu o invita din prima la suc sau oras k nu merge mai las-o un pic si fa-i complimente...