| AjutorMare a întrebat:

Am nevoie de ajutor imi place de o fata si nu stiu cum sai arat ca imi place de ea
1)are prieten
2)m-a vazut putine ori
3)intr-o zi eam dat din ochi e stupid sau nu?
4)cu as putea so cuceresc
Imi fug ochii dupa ea HELP

Răspuns Câştigător
| sarchii4 a răspuns:

Buna! Nu stiu cum ai putea s-o cuceresti.eu zic sa-i arati mai mult ca o iubesti! Crede-ma sunt fata si am fost si eu pusa intr-o situatie ca asta, adica sa aleg intre iubitul meu si alt baiat, dar cu mult timp in urma.Deci dovedeste-i ca o iubestibig grinBafta

9 răspunsuri:
| Tops a răspuns:

Pewntru inceput incearca sa bagi strambe intre ei 2tongue apoi o sa-i fi alaturi in perioada aceea de dupa despartire... apoi trebuie sa vorbesti cu ea mult... et voila!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Slabe sanse.

| Tops a răspuns (pentru anonim_4396):

La mine cred ca mergehappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tops):

Si tu esti in aceeasi situatie?

| Tops a răspuns (pentru anonim_4396):

Oarecumhappyoh go on

| anonim_4396 a răspuns (pentru Tops):

Tu ai sanse si mai mici.

| Tops a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce?

| Dexter6112 a răspuns:

Daca are prieten NU incerca sa ii desparti deoarece, daca cineva in afara de tine va suferi, si tie ti se va intampla candva la fel. Daca nu te place las-o in pace si gaseste-ti alta.Stiu ca iti pare imposibil dar daca nu o sa iti mai pese un timp in cele din urma vei reusi. Daca nu stie ca o placi,atunci spune-i. Daca te refuza,fa ce am zis mai sus! Nu merita atat chin pentru cineva caruia nici nu ii pasa de tine, asa ca intreab-o!

Bafta, frate!

| AjutorMare explică (pentru Dexter6112):

Multumesc,nici n-am avut ghind sa-i pun bete in roate nu e genul meu