| antoniaidk a întrebat:

La un eveniment am cunoscut un tip, foarte dragut si i-am spus in ziua aia fetelor ca il plac.cand a ajuns acasa mi-a scris pe Facebook si m-a intrebat daca chiar il plac.nu i-am spus din prima, ma rog, am vorbit vreo 3 zile incontinuu, si noaptea si ziua, ne intelegeam destul de bine si aveam destul de multe in comun.am hotarat sa ne revedem, iar noi aveam prieteni comuni.a trebuit sa merg sa ma vad cu el intr-un parc si sa ma vad cu niste prietene.am ajuns in parcul acela si nu era nimeni.m-am mai plimbat putin si m-am intalnit cu fetele acelea.l-am sunat pe baiatul resectiv sa vad daca mai vine, fetele mi au zis ca nu.l-am sunat si a zis ca numai vine. fetele mi-au propus sa mergem in alt loc decat in acel parc.mergeam pe strada si la un moment dat si dupa un colt era acel baiat si m-a asteptat cu un buchet de flori happy(baiatul a vorbit cu fetele sa il ajute sa imi faca o surpriza)a fost un moment minunat, m-am bucurat foarte tare. dupa ceva timp el a trebuit sa plece, eu am mers la acele fete acasa si dupa am iesit iar.m-am intalnit cu baiatul in parc si m-a cam ignorat.cand am ajuns acasa mi-a scris si nu vrea sa ma raneasca, dar nu ma place...
ce ar trebui sa inteleg eu din asta?
imi puteti da niste sfaturi? dau funda.

13 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Ahh...inteleg ce simti.Prin acelasi lucru (aproximativ) am trecut si eu cu o fata.Imi tot dadea semne ca ma place, cand nu ne vedeam, vorbeam pe Facebook ore in sir, ne-am intalnit, i-am dat un buchet de trandafiri si la sfarsitul intalnirii (dupa vreo 2 ore) mi-a zis ca nu ma place laughing)Asta este.

| anonim_4396 a răspuns (pentru siriusblack98):

Mor de ras. Cum mai Roberte sa se intample asa ceva laughing. TIpa stia deja cum arati? I-ai dat poze?

| siriusblack98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu unul am ramas perplex frate.N-am prea inteles de ce mi-a facut asta dar ce puteam sa mai zic?laughingStia totul despre mine, ne cunosteam de multi ani oricum.Am renuntat sa-mi mai pun intrebari in legatura cu deciziile ciudate de moment ale unor oameni ca ma ia durerea de cap.

| antoniaidk explică (pentru siriusblack98):

Mersii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nu intelegi? Esti neinteresanta. Soarta. Cauta altul. Sfaturi? Lucreaza la persoana ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că e plictisitor pentru el să te suporte prea mult timp.

| antoniaidk explică (pentru anonim_4396):

Ce am zis gresit?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru antoniaidk):

Totul

| anonim_4396 a răspuns (pentru antoniaidk):

Vrei sa ghicesc eu in stele ce i-ai facut baiatului aluia? Nu am de unde sa stiu. Poate ceva ce ai facut sau poate ceva ce nu ai facut. POate ai fost purs si simplu, neinteresanta. Soarta. Next.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai impartãsi sentimentele tale cu alte prietenele tale deoarece de multe ori doar te folosesc pe tine pentru a face rost ele de baieti.
Oricum e ceva necurat la mijloc un baiat nu te intreaba, nu face surprize cu flori daca nu ii place de tine.

| Mandreiv a răspuns:

Este posibil ca baiatul respectiv sa isi fi facut o parere despre tine la petrecere si din discuțiile pe net iar in momentul cand totul s-a intamplat face to face sa isi fi schimbat acele pareri. In acelasi timp poate ai avut si prieteni/prietene care sa te fi vorbit nu tocmai de bine in fata lui.

| squishyhihi a răspuns:

Hei antonia, lasa mi Facebook ul tau in privat, iti voi scrie. happy