| ThePotato666 a întrebat:

La varsta de 13 ani, marimea penisului meu este de 13cm jumatate, aproape 14. Este ok? Prea mic pentru varsta?

9 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

În comparație cu cine, fiecare om are organismul lui. Media e de 14 daca te ajută.

| Emazio a răspuns:

Ca sa o satisfaci pe una iti trebuie rabdare, o gura antrenată sau degete cu dexteritate. Nu un penis. Nu mai crede ce vezi in porno.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta masura cuculetului la varsta asta, ca-l folosestid oar pentru a urina.
Penisul va creste pana la 16 ani si atunci vei vedea daca este mic sau mare.
Ca sa-ti fac o idee, masura unui penis mediu este de 15-16cm
cat priveste masurarea corecta a penisului, se face cu rigla, peste el, nu dedesubt, nu din lateral. uite aici:
http://www.penimaster.ro/masorlung.html

| Emilian65 a răspuns:

Este ok. Va mai creste pana te insori.

| Plato a răspuns:

Sa faci pișu? E suficient.
Mamica ta stie ca esti treaz?

| Goete a răspuns:

Veti avea probleme serioase cand veti incepe viata sexuala, atat de preocupati sunteti de marimea penisului. Daca pornesti cu premisa ca nu e bun, nu-ti va fi bun.
Dar de ce nu te intrebi daca iti sunt destul de mari picioarele, sa poti umbla, sau urechile, sa poti auzi bine? Ce te face sa crezi ca tocmai penisul nu are.marimea necesara pentru a putea fi utilizat?

| ywar a răspuns:

Baga-l in pantaloni, oricum nu te ajuta.

| Gofigi a răspuns:

Îi bine boss

| Raul15yo a răspuns:

Al meu are tot 13 și am 14 ani