| Deathblow a întrebat:

Care este marimea normala a penisului la varsta de 14 ani jumatate?

5 răspunsuri:
| unnimic_5466 a răspuns:

Lasa ma penisul si rigla din mana si ia un pix si fa-ti lectiile... thoamnee ca eu la varsta ta ma jucam pe joc pe televizor din ala cu casete galbene...generatiile asteastraight face

| Jeryko a răspuns:

45cm

| Kill4You a răspuns:

DeathBlow nu trebuie sa te sperii deci fiecare se dezvolta diferit eu am aveasi varsta ca a ta si o am de 16.5-17 cm dar sunt bine dezvoltat 186 cm inaltime, tu poate esti de o statura mai nedezvoltata si o sa ai pubertatea la vreo 15-16 ani fiecare se dezvolta in felul lui.O medie normala ar fi intre 12-14 cm deci nu te speria ca o sa creasca ea da sa pui si mana la trebuie, emanuela ma refer. Bafta

| romanu22 a răspuns:

10-20 km

| Raduta_Florin_1998 a răspuns:

Mda...Logic!