| hp8510p a întrebat:

Hello.Stiu ca v-ati confruntat de multe ori cu genul asta de intrebari...pana la ce varsta creste penisul? Pe Google n-am gasit nimic concret.Mai am 3 luni pana implinesc varsta de 19 ani si nu sunt multumit de marimea penisului (13cm)

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul barbatilor dezvoltarea organismului deci implicit a tuturor organelor inceteaza in jurul varstei de 20 de ani deci slabe sperante de a te mai dezvolta si creste in continuare. Dimensiunea organului tau sexual se incadreaza in media de lungime a adultilor din tara noastra. Pentru satisfacerea deplina a unei femei si atingerea orgasmului de catre aceasta, in timpul unui act sexual se mai folosesc de regula atat degetele cat si limba. Daca vei sti sa combini sexul cu fanteziile si "perversiunile", vei reusi sa produci/provoci intotdeauna satisfactie sexuala oricarei partenere. Succes.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu prea iti mai creste de la 17 ani incolo, pe bune. N-are legatura cu cresterea in inaltime e indivizilor. Te descurci cu ce ai, am auzit ca multi il au de aceasta lungime. Exista si d-alea mai mici.