| Anonnymus1127122 a întrebat:

Salut TPU. Am 14 ani, iar mărimea penisului meu este 13cm. Este ok pentru vârsta mea? Cât v-a mai creste?

Răspuns Câştigător
| doctorsex96 a răspuns:

Violeta, daca gagica tu nu are cucu mare nu te mai lua de copil
daca va avea cucul de 25?

cu stima jonel

| Violleta2022 a răspuns (pentru doctorsex96):

Du-te mai Gheorghita de te culca, ca iar bati campii!

| MaxSpintecatorul a răspuns (pentru Violleta2022):

Gheorghita doarme linistit cu cucul lui in pantaloni. Nu-l deranja!

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E ok pentru varsta ta.
Marimea si forma le-ai mostenit de la tatal si bunicii tai masculini, asa ca ei sunt raspunzatorii directi de dimensiunile la care vei ajunge, ca si de perioada, durata in care te vei dezvolta la acest capitol!

| Violleta2022 a răspuns:

Puiule, pentru facut pipi sunt suficienti si 5 cm de cuc, ca de atata ai nevoie la anisorii tai.
Tu inca nu ai penis, ala creste adultilor, la anisorii tai ai doar un cuculet happy

| MaxSpintecatorul a răspuns (pentru Violleta2022):

As dori sa binevoiti a imi va alatura la o partida de curling cu o matura de 5 cm.

| Violleta2022 a răspuns:

Cucul tau va creste cat a crescut si cucul lui taica-tiu, fiindca tu pe tatal tau il mostenesti.
Daca tatal tau are un penis de 13 cm, atunci si tu vei avea unul tot de 13 cm!

| MaxSpintecatorul a răspuns (pentru Violleta2022):

Cucul canta, nu creste.

| Goete a răspuns:

E totuna ce marime va avea, problema e in tine si daca nu o depasesti si te preocupi de marime, vei avea probleme in a satisface o femeie. Garantat. Sau probleme de potenta, aproape toate pornesc de la cāput happy
Te-ai intrebat vreodata daca piciorul sau IQ-ul il ai destul de mare? Nu... Te preocupa doar marimea **** deci deja ai o problema. Condoleante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Până la finalul pubertății

| AnemonaMaximm a răspuns:

Speranta moare ultima