| frimiturel a întrebat:

Buna lume! cam in ce perioada intra fetele in calduri? si sunt anume semne evidente, cum sunt la pisici?

Răspuns Câştigător
| andreea6 a răspuns:

Fetele sub 18 ani intra in calduri des aproape zilnic si sunt aceleasi semne ca la pisici.Intre 18 si 30 intrain calduri putin mai rar 3-4 ori pe saptamana si de obicei urla noaptea la luna. Dupa ce se casatoresc e o problema ...intra in calduri de 5-6 ori pe an. laughing)

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Intrebarea asta merita nota 10

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da bre, si nasc vreo 3-4 copii odata si ii spala cu limba ca mat. zele. Ma jur ca in fiecare zi, pe categoria asta apar intrebari din ce in ce mai tampite

| RAY a răspuns:

Dorinta sexuala este mare la ovulatie si mica la menstruatie, dar asta nu-i valabil pentru toate fetele, cu adevarat creste temperatura corporala si vor masculi alfa, de aia multi barbati sunt inselati in acele zile de ovulatie, fetele sunt extrem de atrase de badboys de tipi frumosi, inalti in perioada aia

| raluk27 a răspuns (pentru RAY):

Ai debitat cele mai mari prostii ever!

| RAY a răspuns (pentru raluk27):

Http://sfatulparintilor.ro/......matorilor/

raluca eu dovdesc ceea ce afirm

| AutumnDay a răspuns (pentru RAY):

Dar aia cu,, sunt atrase de badboys" - e expirata rau happy Asta ca s-o zic pe intelesul tau.

| RAY a răspuns (pentru AutumnDay):

Nu e expirata deloc, multe studi au dovedit ca la ovulatie fetele prefera un badboy

| raluk27 a răspuns (pentru RAY):

Da, e un articol la fel de cretin, din caregoria "cercetatorii britanici.". Ar insemna ca la ovulatie toti barbatii sunt inselati.

| corbulalbrosu a răspuns:

Asa numitul fenomem "de calduri" este specific doar animalelor si reprezinta un moment in care femelele devin receptive fentru a fi fecundate. Acest moment apare de obicei inaintea unei anumite perioade care este/devine propice pentru cresterea puilor/urmasi, adica in momentul in care procurarea hranei necesare poate fi asigurata fara probleme majore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primavara mai trudila, cam pe la sfarsitul lui prier aproape de florar, umbla asa zici ca-s bete si capul in nori.cand se coc ciresele de mai deja unele sant rezolvate.

| Nonzen a răspuns:

Cam... "deștept".
Fetele nu intră în călduri într-o anumită perioadă! -_-

| AdiGC a răspuns:

Badboy= o persoana(de sex masculin) care nu isi face patul, nu strange masa, lasa haine prin casa, nu mananca tot din farfurie laughing)))