| Cineva797406016386 a întrebat:

Bună lume (o întrebare pentru băieți), voi vă excitați când iubita/prietena voastră stă pe lângă voi și începe să vă atingă?

15 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar asa? Sa nu reusesti sa te comporti indiferent? Sa stai pur si simplu langa fata si sa te faci ca... ploua?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Desigur, imediat mi se scoala

| VI3 a răspuns:

Salut! Da, sincer.

| Avarya a răspuns:

Eu nu îmi excit partenerul nici dacă ma dezbrac in fata lui?

| Avarya a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Exact așa este iubitul meu, nu prea e cu sexul, eu iau inițiativa de multe ori, dar el e ba obosit, ba sta pe telefon, ba îl doare cate ceva, voi ce părere aveți?

| Sofer a răspuns:

Da, ma excit și mi se scoala Miguel.

| VI3 a răspuns (pentru Avarya):

Este gay

| corbulalbrosu a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Acum 3 ore | Verginic? Vac? Gras? a răspuns:
Desigur, imediat mi se scoala
Chiar asa? Pur si simplu doar pe baza cuvantului dat? Demonstreaza.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Avarya):

Te compatimesc. Din nefericire, este tot ceea ce iti pot transmite.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu pot ca ma suspenda pe viata adminii

| Avarya a răspuns (pentru VI3):

? nu prea cred, sau cine știe

| VI3 a răspuns (pentru Avarya):

Întreabă-l, ce crede despre transsexuali și vezi cum se comportăwinking

| RKBlue a răspuns:

Poate se excita mai greu(sunt unii)
Poate e asexual...
Poate stilul de viata(adica daca doarme putin si nu face destul sport) ii afecteaza libidoul.
Ai putea incerca sa ai o discutie deschisa cu el(asta e cheia unei relatii sanatoase) si poti afla daca e ceva sau altceva la mijloc.

| Avarya a răspuns (pentru VI3):

Nu e transsexual, avem copii împreuna ce naiba, dar na, nu se știe niciodată pe ce cale o mai poate lua omul.

| VI3 a răspuns (pentru Avarya):

Eu îți spun un caz real aici.
Un bărbat a stat cu o femeie 4 ani de zile și au mai făcut și doi copii. Asta nu este ceva rău, dar se pare că lui, nu îi plăceau femeile, iar soția lui bănuia ceva după prestația pe care o avea în pat, dar a trecut cu vederea. El a crezut că își va schimba orientarea sexuală, dacă își va da silința să fie cu o femeie. 4 ani și degeaba...
Eu nu cred că iubitul tău este gay, adică nu-s sigur laughing. Întreabă-l dacă este supărat sau încercați să vă uitați la un film pentru adulții împreună. Știu că este ciudat, dar vezi cum reacționează, pentru că se va excita și își va dori să întrețineți relați intime.
Merită încercat zic eu.