| beckham1 a întrebat:

FUNDA! Lunea viitoare eu impreuna cu iubita mea facem 1 luna si vine la mine acasa. Vreau sa ii fac niste surprize si sa fac ceva romantic gen lumanari. Vreau sa ma ajutati cu idei romantice.

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Dupa parerea mea eu zic sa pregatesti o masa cu niste lumanari si petale de trandafir pe ea, dupa ce terminati cina puteti viziona niste filme de dragoste sau comedie.
FUNDA?

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Poate e bine sa incepeti cu un vin bun in care sa torni din greu laxative.

Impartind acelasi wc, cu siguranta asta nu veti uita poate niciodata.

Va va apropia mai mult si in plus poate mai tarziu veti rade cu lacrimi.

| cristimihailov a răspuns:

Dar... iti trebuie curaj si determinare pentru asta.

| kandaraki a răspuns:

Umpli o cada cu apa si spuma, iei o sampanie si niste fructe si pui muzica romantica, depinde ce varsta aveti, daca va aprecia