| Rizer a întrebat:

Buna
Luna viitoare voi celebra 2 anisori cu iubi meu!
Nu stiu ce sa facem!
Vrem ceva mai special ce nu facem mereu!
Ma gandesc sa-i fac o surpriza fumoasa,nu stiu sa-i cumpar ceva frumos,sa-i pregatesc un tortulet,sau sa cumpar!
Vreau ceva special,un biletel ceva,un suvenir, o chestie ceva! Dati-mi niste idei, va rog eu mult!

12 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Trebuie sa fii inventiva, originala. Noi nu avem de unde sa stim ce faceti voi de obicei, asa ca eu, din perspectiva mea, nu am ce idei sa iti dau din moment ce nu stiu ce faceti in fiecare zi. Asta tu ar trebui sa stii cel mai bine.

| anca174 a răspuns:

Am sa iti spun ce am facut eu cand am implinit 2 ani. Am cumparat harti rosie si i-am decupat "te iubesc" si inimioare si i le-am lipit pe perete cu banda adeziva, am comandat un tort de ciocolata in forma de inima. Daca aveti poze impreuna poti sa ii lipesti pe perete in forma de inima.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un week end la munte.

| Cosmotel a răspuns:

Petreceti ziua impreuna, cred ca-i cel mai frumos cadou. tongue
sau ia un pandantiv in forma de inimioara care se rupe in doua, nu stiu laughing

| SmokeyEye a răspuns:

Lasa-mi mailul tau si iti trimit un pdf. E o carte cu idei ( ce sa faci intr-o relatie, picanterii de care sunt sigura ca nu ai auzit, cel putin nu despre toate). Unele idei din cele 269 cate contine cartea, pot fi puse in aplicare intr-o zi mai speciala, sigur ii va placea surpriza.

| SmokeyEye a răspuns (pentru SmokeyEye):

Aviz celor care imi mai cer cartea: e in limba engleza, contine fotografii nud si este interzisa minorilor.

| Rizer explică (pentru SmokeyEye):

Am primit-o dar nu-mi place pentru ca este pe engleza! Nu intelg mare branza! Merci oricum!

| SmokeyEye a răspuns (pentru Rizer):

Foloseste Google translate. Scuze...trebuia sa precizez ca e in engleza.Am presupus ca toata lumea stie limba, fiind necesara. Daca ai peste 18 ani, la orice liceu ai fost ai facut cel putin 8 ani de engleza.Eu am facut franceza doar 4 ani, timp in care am invatat sa o vorbesc la perfectie. iti recomand filme englezesti fara subtitrare sau cu subtitrare in engleza...

Răspuns utilizator avertizat
| miriam31 a răspuns:

Ii poti impodobii camera cu lumanari..in forma de inimioara.un tort..si ii poti scrie mai multe declaratii de dragoste pe niste biletele care sa ti le citeasca la telefon sau fata in fata..in fiecare zi...cate unul. sper ca te-am ajutat. funda?batting eyelashes

| miriam31 a răspuns:

Ii poti impodobii camera cu lumanari..in forma de inimioara.un tort..si ii poti scrie mai multe declaratii de dragoste pe niste biletele care sa ti le citeasca la telefon sau fata in fata..in fiecare zi...cate unul. sper ca te-am ajutat. funda?batting eyelashes

| valy210021 a răspuns:

Daca nu ati mai facut sex acu ar fi bine sa o faceti