| Larisa_5606 a întrebat:

M-am bagat intr-o relatie pe fb cu un baiat, insa chestia care m-a uimit a fost ca baiatul pe care eu l-am placut ne-a dat like la stare.Nu inteleg, uneori acela imi dadea semne ca nu ii sunt asa indiferenta, insa si-a luat-o in cap si nu ne-am prea mai intalnit.Chiar si cand si-a facut prietena deschidea subiectul "eu", zicea nu ii pasa, dar ma tachina si facea glume.De ce? Multumesc frumos.Astept sfaturi

2 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

In primul rand toata treaba cu facebook-ul este ceva ce nu are nici o legatura cu viata reala. Si eu ma pot certa cu toata lumea pe facebook dar in realitate sa ma distrez cu ei. Nu mai luati toate chestiile astea in serios. Cat despre faptul ca te tachina, este posibil ca el sa vrea sa te faca geloasa si nimic mai mult sau poate vrea altceva. Daca vrei sa afli exact cum sta treaba, te sfatuiesc sa vorbesti cu el

| Ronnix a răspuns:

Voi chiar ati inceput sa luati in serios treaba cu like-urile pe facebook.