| adelolyta a întrebat:

m-am certat cu prietenul meu dintr-o prostie, si e foarte suparat pe mine, iarr il iubesc mult si si ell ma iubeste, va rog ajutati-ma cum sa il facc din nou ferikit? dau Funditabig grin

Răspuns Câştigător
| denysyk a răspuns:

Pai cerei scuze si spune-i ca nici tu nu te simti bine pentru ceea ce s-a intamplat si nu iti place sa fie trist sau sa il vezi asa. mult succes!

1 răspuns:
| YqLmX a răspuns:

Daca consideri ca a fost vina ta pentru a cea cearta, da-i intalnire si cereti scuze dupa care il intrebi daca mai vrea sa fie cu tine ''and done...''