| Andra191 a întrebat:

M-am certat cu un coleg cu care ma intelegeam super bine si astazi nu ne-am vorbit deloc...M-am simtit si ma simt destul de naspa pentru ca am aflat de la o colega ca nu vrea sa imi zica nimic deocamdata si sa ma faca sa mai astept putin. Si nu inteleg de ce. Eu sunt orgolioasa si nu am de gand sa ii adresez vreun cuvant. Inainte sa ne certam dadea semne ca ma place si eram apropiati. ce as putea sa fac, sa astept sa vad daca imi zice totusi ceva? alta idee nu am...multumesc >big grin

2 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Tu il placi? de fapt nu conteaza. La varsta voastra nu conteaza ca v-ati certat, peste maxim 3 zile o sa va impacati. Pur si simplu evita-l cateva zile si daca nu vine el sa zica ceva atunci du-te tu.

| Mikhtarian a răspuns:

Orgoliul nu e bun, nu castigi nimic.