| Andra191 a întrebat:

M-am certat cu un coleg cu care ma intelegeam super bine si astazi nu ne-am vorbit deloc...M-am simtit si ma simt destul de naspa pentru ca am aflat de la o colega ca nu vrea sa imi zica nimic deocamdata si sa ma faca sa mai astept putin. Si nu inteleg de ce. Eu sunt orgolioasa si nu am de gand sa ii adresez vreun cuvant. Inainte sa ne certam dadea semne ca ma place si eram apropiati. ce as putea sa fac, sa astept sa vad daca imi zice totusi ceva? alta idee nu am...multumesc big hug

3 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

Dar din ce, sau de la ce v-ati certat?

| simomih a răspuns:

Ma regasesc putin in cele spuse de tine.Depinde de cine este cel care a gresit. Daca tu esti aceea ar fi frumos sa iti ceri scuze, daca nu atunci asteapta sa faca el ceva. Daca te place cu siguranta va face un pas, sugerez sa asteptihappy.

| Andra191 explică (pentru simomih):

El a gresit...el ar trebui normal sa isi ceara scuze.