| Pysyqtza2012 a întrebat:

m-am despartit de prietenul meu dar mai tin la el si cred ca si el mai tine la mine dar nu stiu sigur.sa va spun.cand suntem la sfarsit de saptamana cu prietenii nu-i lasa pe ceilalti sa se dea la mine,imi spune,, nevasta mea,, iubire,,.iar cand mergem la liceu(mergem cu aceeasi masina dimineata si venim la pranz tot cu aceeasi masina)nu ma baga in seama dar il vad cum se mai uita la mine asa cu coltul ochiului...deci nu stiu ce sa mai cred.mai tine la mine.(m-am despartit eu de el ca in ziua precedenta ma certasem cu tata si dua m-a suparat si el si nu mai judecam la ce nervi aveam pe tata si m-am despartit de el)

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca tineti inca unul la altul ar trebui sa va impacati

| neutrino a răspuns:

In autobuz ii e rusine cu tine. La scoala e altceva.

| Octavian26 a răspuns:

Daca asta a fost singuru motiv al despartirii voastre nu inteleg unde e problema!? E simplu, il iei frumos de urechiuse (tu te-ai despartit tu trebuie sa legi totul la loc) il tragi separat sa purtati o conversatie in care fara nici un orgoliu iti ceri scuze, ii explici motivu iar daca face pe neintelegatoru poti oricand sa-i infigi o limba-n gatbig grin, si atunci sigur nu va avea ce face! bineinteles daca inca te mai vrea! Succes.