| ștefiiiiiiiiiiii a întrebat:

puteti sa imi dati un sfat? Dau funda! Deci ieri am vorbit cu o prietena de-a mea cristiana si am vrut sa mergem in piata de animale pe la ora 9:00 iar iubitul meu m-a intrebat daca nu ne intalnim pe la ora aceea iar eu am zis ca da! Dimineata mi s`a inchis telefonul si nici prietena mea si nici iubitul nu au putut da de mine! Cristiana a venit la mine si m`a trezit pentru a merge in piata iar eu grabita uitasem ca trebuia sa ma intalnesc cu iubitul meu! Dimineata ma certasem si cu mama si tata! Iar cand am ajuns acasa mi-am deschis telefonul si nici peste 30 de min m`a sunat iubitul meu si mi-a zis ca el m`a asteptat de la ora 8:00 pana la 11:00, cred ca s`a suparat foarte tare, el urmeaza sa plece in alt oras unde invata! iar nu am sa il mai pot vedea pana data viitoare cand a sa poata veni. Ajutati`ma ce sa fac? Dati-mi niste sfaturi pentru a-l face sa nu mai fie suparat!

Răspuns Câştigător
| Alrawan a răspuns:

Du-te la el, stai cu el până pleacă, petrece'ţi timpul împreună big grin
Cereţi scuze pentru ce ai făcut şi explicăi situaţia happy
Spune-i că îl iubeşti, i-al în braţe, staţi împreună happy

| ștefiiiiiiiiiiii explică (pentru Alrawan):

As vrea asta dar nu pot deoarece m`am cetat cu parintii mei laughing si nu ma lasa sa ies din casa straight face
iar eu nu stiu in ce oras sta! straight face

| Alrawan a răspuns (pentru ștefiiiiiiiiiiii):

Uhm, păi nu sunteţi din acelaşi oraş?
Sunt cam în ceaţă laughing
Adică nu şti unde stă? :s
Sună-l happy
Dacă nu răspunde trimite-i un mesaj, explicăi, spune-i că-ţi pare rău happy

| ștefiiiiiiiiiiii explică (pentru Alrawan):

Deci. el sta in acelasi oras cu mine numai ca face scoala in alt oras si sta la bunici atata timp cat facem scoala! Iar telefonul l-a pierdut laughing problema este ca e cam complicat nu vreau sa ma despart de el! :X

| Alrawan a răspuns (pentru ștefiiiiiiiiiiii):

Aham. laughing Parţial am înţeles big grin laughing
Are net? sau ceva? Sună-i pe bunici lui, dacă ai numărul. ( dar probabil că nu e cazul, nu? laughing )
Vorbeşte cu cineva care stă cu el pe acolo, vreun prieten/ă de-a lui, spune-i să vorbească cu el, să te sune happy

7 răspunsuri:
| Georgiana05 a răspuns:

Fa-i o surpriza, du-te sa-l vezi tu in orasul unde merge el sa invete. big grin

| facepalmlol a răspuns:

Spune-i adevarul, pentru Dumnezeu, ce e asa greu? straight face

| angrydriver a răspuns:

Explica-i ce s-a intamplat. daca te iubeste cu adevarat va intelege