| Didi1223 a întrebat:

Buna, m-am gândit de mult sa imi fac cont aici sau nu dar chiar sunt curioasa și de părerea oamenilor care nu ne sunt cunoștințe, suntem împreuna de trei ani de zile el a început sa se uite la filme pentru adulți deja cam după un an de zile, eu nici o data nu m-am ascuns de el ca știu asta, tot timpul i-am zis ca ma deranjează foarte tare și o perioada am crezut ca s-a oprit după aia m-am uitat un pic mai adânc in istoricul lui ( știu ca este foarte urat ca fac asta dar prima fata când l-am prins ca se uita era când își făcea baie și pana atunci nu îl controlam) și nici o data nu s-a oprit din asta și am zis ok, nu-i problema hai sa o rezolvam altfel, hai sa ne uitam împreuna și el a zis ca nu vrea și ca se oprește. acum eu știu ca mulți zic ca e normal ca se uita dar in același Timp nici noi nu facem sex deloc dacă nu vin eu cu inițiativa și deja sunt foarte iritată și deja imi este mi-e rusine sa ii mai zic ceva, deci întrebarea mea este. voare ma mai iubește? ????

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Am un sigur sfat sa-ti dau: da-i papucii!
Omul nu se va schimba niciodata, daca acum abia se abtine sa nu stea non stop pe porn, dar dupa ce va casatoriti (daca cumva se va intampla asta), nu ii va pasa ca te superi sau ce vrei tu.

Relatia voastra este deja consumata si tu nu mai prezinti vreo atractie sau interes pentru el, de aceea pornul este unicul lucru care-l atrage si satisface.
Cand adictia este mult mai puternica decat dragostea, nu mai ai pentru ce sa lupti, pentru ca el nu mai are nimic pentru tine.

| Didi1223 explică (pentru Violleta2022):

Chiar îți mulțumesc ca mi-ai răspuns o sa ma gândesc serios la asta ❤️

13 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Cauta-ti pe altcineva.

| mihai69 a răspuns:

Iubirea nu are legătură cu ce urmărește partenerul tău.
Ar putea să nici nu știe de pornoșaguri, dar să nu te iubească, la fel cum ar putea să te iubească cu ardoare, deși se uită la diverse filme xxx.
Asta doar cu el o poți lămuri.

| Didi1223 explică (pentru mihai69):

Am încercat de doi ani încerc și când îl întreb ca din ce cauza se uita imi zice ca nu știe

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca prefera filmele in locul interactiunii reale cu tine, e grav. Poate nu ar strica sa mergeti la terapie de cuplu.

| Marius22222222222 a răspuns:

Nu știu dacă tu ii oferi tot în pat și el se uită la porno.greu de crezut

| Didi1223 explică (pentru Marius22222222222):

Tot timpul am încercat sa ii fac toate poftele, de multe ori m-am călcat peste principi. stiu ca e greu de crezut este. și pentru mine

| FindMyName a răspuns:

Părăsește-l și caută-ți unul mai bun, nu ai ce mai face cu ăsta.

| Didi1223 explică (pentru FindMyName):

Mulțumesc de răspuns ❤️

| tunoi88 a răspuns:

E si nu e normal! Daca vrei mai multe detalii sa dezbatem subiectul scrie mi in privat!

| KingOoO a răspuns:

"noi nu facem sex deloc dacă nu vin eu cu inițiativa și deja sunt foarte iritată".

Alti ar vrea sa faca si nu au cu cine, ca nu-i baga nici o fata in seama, chit ca nu au defecte mari, nu sunt grasi, nici scunzi.

Asta e si cazul meu.

Iti dau un sfat: da-i papucii si cauta-ti unul care apreciaza treburile astea, unul virgin.

| Didi1223 explică (pentru KingOoO):

Nici el nu este un bărbat care sa zici ca este din filme dar eu l-am iubit și din păcate îl iubesc oricum ar fi când m-am combinat cu el era slab avea 65 de kg acum are 80 și burta. dar eu l-am iubit oricum ar fi fost nu ma interesează aspectul lui așa tare, la început a fost prea frumos și acum deja nu mai înțeleg nimic adv este ca și eu simt ca nu ma mai iubește dar nu înțeleg de ce nu ma părăsește ca ma rog de el efectiv sa ma lase dacă el nu mai simte nimic ca sa imi pot găsi un băiat care ma face fericita. poate este prea egoist pentru asta.

| DoamnaLalea a răspuns:

Ce ziceam, barbat serios? 0. Adica deloc
Cauta-ti altul, lasa-l pe el cu filmele lui si tu fa-ti viata