| Genius8 a întrebat:

Buna m-am impacat de multe ori cu pr. meu dupa certuri si despartiri. chiar daca el era cel care mereu cerea sa ne mai dam o sansa, nu stiu daca ma iubeste cu adevarat pentru ca el e dintr-o alta comuna unde fetele sunt cam rare iar eu sunt noua acolo dupa o poveste mai lunga, iar eu cred ca vrea sa fie cu mine doar din mandrie ca e comb. cu fiica unui patron. si dif. de varsta e de 5 ani.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu cred ca mai multe de doua sanse nu ar fi trebuit acordate niciodata.Am impresia ca tu crezi ca daca o sa fi singura o sa iti stea rau.Sau ca nu te va mai iubi niciun baiat.Nimic mai fals.In viata iubim si suntem iubiti de multe ori.Relatia voastra se va termina si cu cat mai repede cu atat mai bine.Ai motive intemeiate sa il banuiesti, asa ca desparte-te de el.Nu sta langa un baiat care n-are nevoie de iubire ci de trofee

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Nu ai zis motivele pentru care v-ati despartit de atatea ori ca sa pot sa te ajut mai bine. Cel mai bine ar fi sa porti o discuitie mai serioasa cu el sa il intrebi ce nu ii place la tine sau ce ar vrea sa schimbi sau de ce se poarta asa. Daca nu te simti iubita si apreciata mai bine lasa-l ca baieti sunt destui, nu cred ca te merita. s-ar putea sa fie si din interes cu tinewinking

| vladutzzelul1997 a răspuns:

Sigur are alta iubita fa-i un test de iubire