| millar a întrebat:

Buna TPU, am o problema mai complicata am fost cu un baiat timp de 7 luni primele 3 luni a fost bine apoi a inceput sa se indeparteze de mine si sa nu se mai comporte ca la inceput. Am avut multe certuri si despartiri dar mereu ne-am impacat. Am incercat de multe ori sa vorbesc cu el sa il fac sa inteleaga anumite chesti dar nu vrea. In trecut a avut o relatie in care a fost foarte ranit a fost si in depresie si cred ca tocmai de aceia ii e frica sa se ataseze sa de a totul intr o relatie, desi i-am dovedit ca chiar tin la el.
Am aflat de curand ca in timpul relatiei noastre se dadea si la alte fete.
Ne-am despartit de cateva zile si am tot incercat sa il impac dar nu vrea a zis ca nu mai simte nimic pentru mine si ca ar vrea sa ramanem prieteni. Dar da semnale eronate dat block pe wapp insta tot din vina mea pentru ca ii trimiteam prea multe mesaje dar mi-a raspuns la unele. I-am zis ca nu putem ramane prieteni. Si eu i-am dat pe Facebook pentru ca imi blocase mesajele dar nu m-a scos de la prieteni gen.
Mi-a zis si ca o sa isi faca cat mai repede relatie, relatie pansament.
Daca il sun imi raspunde. Trebuia sa mergem cu niste prieteni undeva si a zis ca nu il deranjeaza daca vin si eu.
Nu stiu ce sa fac, il vreau inapoi, vreau sa il ajut sa treaca peste traumele alea si sa il fac sa inteleaga ca nu-i ok. hiar il iubesc cu adevarat.
Ce ma sfatuiti sa fac?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu prea are rost sa continuați drama, fiecare sa vadă de drumul lui

| Catrice a răspuns:

Dacă omul nu vrea, aia e, treci la următorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heei!

Eu zic ca nu poate fi vorba de iubire in cazul vostru si ca nu sunteti neaparat pregatiti pentru o realtie stabila, asa ca nu ar strica sa-l iei drept exemplu si sa te reorientezi, poate chiar sa ramai singura pentu un timp. Mult succes!

Răspuns utilizator avertizat
| InYourMind a răspuns:

Nu-l lăsa daca tu nu ii ești alături atunci cine dacă iubita nu îl susține atunci cine?!?!?!?!

| millar explică (pentru InYourMind):

Pai nu mai sunt iubita lui.

| InYourMind a răspuns (pentru millar):

Nu va înțeleg pe unii frate vorbiți, va iubiți dar va despărțiți de ce nu te pui înapoi cu el nu înțeleg

| millar explică (pentru InYourMind):

El s-a despartit de mine, eu il vreau inapoi. El e foarte orgolios