| Andrei43833 a întrebat:

Salutare, am facut sex cu o fata aseara. Sa va povestesc...am fost cu niste prieteni in oras, in total eram 4 baieti si 2 fete. A venit seara si am zis sa mergem acasa, ei 4 s-au dus inspre casa/apartamentul lor iar eu cu fata asta stam la apartament, distanta de vreo 100-200m intre blocuri deci am mers in aceeasi directie. Prima oara am ajuns in fata blocului din care fac parte si al ei era mai in fata. Ne-am oprit putin sa vorbim si am zis : de ce nu urcam sus daca tot nu avem somn?laughing si ea a zis ok. Mentionez ca stau singur in apartament. Ne-am pus pe pat si am mai vorbit putin (o stiu pe fata de 3-4 luni de zile cam asa) apoi a venit mai aproape de mine, era in stanga mea, aproape ne atingeam corpurile. Ne-am intors privirea si ne uitam unii in ochii celuilalt, ne-am apropiat mai mult si ne-am sarutat. Apoi mi-am dat tricoul jos, ea la fel, sutienul etc si am facut sex, nu am avut prezervative si am facut neprotejat dar nu este problema, nu am terminat in ea, mi-a spus sa termin in gura ei. Dupa ce am facut sex am mers am facut un duș impreuna (chiar si acolo ne-am sarutat) apoi am mers in camera in pat si am stat putin, eram putin socat si nu am putut sa spun prea multe. Dupa putin timp a spus ca vrea sa plece acasa, am zis ok. A plecat, mai devreme m-am gandit la ce am facut aseara, i-am dat un mesaj pe whatsapp dar mi-a spus ca e putin ocupata acasa cu niste treaba si vorbim mai tarziu. Cred ca a spus asta doar ca sa se gandeasca mai mult la ce am facut aseara si inca e putin nelinistita. Si eu sunt, oricum sunt un baiat curat, ingrijit, cu bani (munciti) deci nu asta ar fi problema. Ea e tot la fel, frumoasa, curata, desteapta. In momentul asta simt ca m-as duce ca sa o iau in brate, cred ca m-am indragostit. Stiu ca pare ciudat dar nu ma judecati. Am 20 de ani iar ea are 18.
Ce spuneti sa fac? Credeti ca e ok ce s-a intamplat aseara? Cred ca in fiecare secunda care trece o iubesc tot mai mult. Poate ar trebui sa ne intalnim si sa il las pe "Gicu" sa vorbeasca din nou cu ea laughing) glumesc, cred ca trebuie sa ne intalnim si sa vorbim, eu as vrea o relatie cu ea, ea nu stiu. Mntionez ca am avut doar o singura femeie inainte, o aventura. Ea a avut un iubit acum 2 luni de zile cam asa dar s-au despartit. Ce as putea face? Daca imi spune ca nu vrea nimic cu mine dar eu vreau ar trebui sa insist? Sa ii arat in fiecare zi cat de mult o iubesc?

Răspuns Câştigător
| Den1sa a răspuns:

Se vede ca esti foarte fericit si nerabdator, plin de viata, absolut adorabil, iar eu ce sa zic pot doar sa iti fac curaj spune-i ca vrei o relatie cu ea dar nu prin mesaje dar fata in fata iesiti voi doi undeva poate intr-o seara, adui un buchet de flori daca e posibil preferatele ei, fa-o sa se simta bine, confortabil, apoi incepe sa vorbesti cu ea despre ce s-a întâmplat. daca nu stie cum sa reactioneze dai timp, iar daca doar isi bate joc, pierderea ei happy

| Andrei43833 explică (pentru Den1sa):

Te iubesc

| felixf a răspuns (pentru Andrei43833):

Daca o iubesti si pe Denisa e grav, Denisa doar ti-a zis ce ai vrut sa auzi. E asa de simplu. In asemenea momente nu mai gandim reactionam la ceea ce vrem sa fim si sa facem

| Den1sa a răspuns (pentru Andrei43833):

Ok

13 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Iar or sa-mi zica astia pe aici ca sunt "conservator", dar totusi, ce spune despre o femeie faptul ca si-o trage cu tine asa din senin, fara sa aveti titulatura de iubiti, fara sa iesiti la intalniri inainte etc, dar mai ales, ce face ea? ...desi e prima data cand si-o trage cu tine, o face si fara protectie, dar cel mai si cel mai mare semn de intrebare e ca ti-a cerut sa-ti dai drumul in gura ei. Poate sunt eu invechit, dar asta e deja teritoriu de filme p0rno. Cu astfel de femeie vrei sa te implici intr-o relatie, de o astfel de femeie vrei sa te indragostesti? Cine stie cu cati a mai facut asta inainte de a o face cu tine? Cine stie cu cati o va mai face de acum incolo, inclusiv in timp ce ati fi prezumtiv impreuna, daca pentru ea sexul ocazional si cu componente p0rno, e atat de usor de facut?

| Andrei43833 explică (pentru wildthing):

Stiu ca pare ciudat si din pacate nu am spus tot ceea ce stiu, ti-am spus ca suntem prieteni sau am fost. A avut un iubit cu 2 luni inainte si nu au facut sex. A mai facut asta doar o singura data si stiu ca nu minte pentru ca atunci cand mi-a spus asta nu eram prea apropiati si stiu ca nu a mintit. Deci daca a facut asta a facut-o dar nu cum crezi tu

Răspuns utilizator avertizat
| intrebcenustiu a răspuns:

Ai terminat in gura ei apoi v-ati sarutat? :I

| Andrei43833 explică (pentru intrebcenustiu):

Daca ea a putut sa aiba sperma mea in gura, nu o pot saruta? Adica ar fi scarbos nu?laughing dar ea a si bagat-o in gura. O sa iti dai seama cand mai cresti laughing + ca nu avea sperma in gura atunci cand ne-am sarutat

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei43833):

Taman bine sa iti dea boli cu transmitere sexuala.
Tu ai avut sex vaginal cu ea, apoi sex oral, apoi sarutat, deci secretii vaginale si seminale in gura amandorura.
Bravo, mai ales ca ea a mai avut iubiti inaintea ta si-o obisnuita sa fac sex fara prezervativ, deci are toate sansele sa fie purtatoare de boli urate.

| Alex646447 a răspuns (pentru intrebcenustiu):

Chiar aveam nevoie de o doza de amuzament in seara asta, asa ca, daca vrei sa razi, intri in aceasta sectiunelaughing))

| Andrei43833 explică (pentru Violleta2022):

Nu are laughing a fost la ginecolog

| Andrei43833 explică (pentru Violleta2022):

Am vorbit cu ea, si ea ma place. Am facut sex iar si iar am terminat in gura ei, ce bine ma simt. Forta

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei43833):

Asta sunt doar inventii si fantezii...