| cosmin23a a întrebat:

m-am indragostit de o fata care are prieten si i-am spus ca o iubesc, ea mi-a zis ca trebuia sa ii spun mai demult acest lucru dar intr-o zi m-am intalnit cu ea si a inceput sa ma sarute si sa ma sttranga in brate si a doua zi cand am vb cu ea a zis ca s-a indragostit de mine.Acum ce sa fac daca ea are prieten, sa lupt pentru ea sau sa o las in pace?

11 răspunsuri:
| Ellenna a răspuns:

Se pare ca si ea te vrea, deci lupta pentru ea.

| carminaburana43 a răspuns:

Daca o iubesti lupta pentru ea pentru ca femeile apreciaza din cale afara barbatii baietii care se lupta pentru ele. Pina nu a zis da in fata popii in biserica este libera sa fie furata oricid si de oricine de la prietenul ei. Pina la urma tot dragostea adevarata invinge si daca o sa fie ceva adevarat intre voi nu ai de ce sa-ti fie rusine niciodata.

| AndaWest a răspuns:

E dusa rau, nu te lasa luat de fraier, cat are prieten inseamna ca nu te vrea

| 4l3x a răspuns:

Daca o iubeste, te iubeste, dc sa nu lupti pentru ea?

| Ionela78 a răspuns:

Pai probabil s-a certat cu celalalt si ai ramas numai tu.dar daca chiar te iubeste cu adevarat.intreabt-o sincer daca te vrea pe tine sau pe el. daca zice ca pe tine ia-o incet.nu ii zi din prima te iubesc.sau de astea.o saruti si asa iar dupa 2-3 zile sau chiar mai mult daca vezi ca ea chiar tine la tine ii spui te iubesc intr-un mesaj romantic in care mai scrii si eltceva dar la sfarsit"te iubesc" sau chiar fata in fata. funda?

| Stuff a răspuns:

Eu stiu ca dragostea e ciudata, dar in cazul asta daca iti place cu adevarat de ea eu zic sa lupti

| Silvya18 a răspuns:

Daca te place vorbeste cu ea sa-i dea papucii lu celalalt si go :*

| Aditzu a răspuns:

Intreab-o cu cine vrea sa fie, cu tine sau cu celalalt!
daca spune cu tine si ii da papuci aluia atunci e totul ok
DAR daca vrea si cu tine si cu ala... Las-o! mai clar de atat nu se poate

| Battery a răspuns:

Daca o iubesti, lupta.

| Danyella_3923 a răspuns:

Pai ar cam trebui sa discuti cu ea si sa aleaga ea ce are de gand sa nu te tina de fraier. sa se hotarasca pe care il vrea.big grin

| alina28_6114 a răspuns:

Treci peste...sau dedesubt