| Brioşicazburătoare a întrebat:

M-am indragostit de un baiat dar el locuieste in alta tara vine aici doar vara.Si stiu ca nu poate fi nimic intre noi dar eu ma gandesc mereu la el..Cum as putea sa il uit?

5 răspunsuri:
| ζøvعღ a răspuns:

Ocupa-ti timpul cu altceva, iesi cu prietenii, distreaza-te.Incet,incet vei uita de el.Succes:*!

| angeloo12 a răspuns:

Pur si simplu laughing) ia-ti gandu de la el laughing))

| videochatconstanta a răspuns:

Traieste ce este frumos cu el, bucurate de viata, o sa apara si cel pentru care ai sa-l uiti happy

| TheBoy123 a răspuns:

Indragostestete de altu, si-l uiti imediat

| vtyalexandra a răspuns:

Daca iti gasesti alt iubit, nici nu o sa iti mai pese de el.asa am patit si eu.bafta!