| princess009 a întrebat:

Buna,am 25 de ani si recent am cunosc un baiat de 26 de ani.Mi-a cerut nr de tel,m-a sunat am vorbit mult la telefon si a doua zi ne-am intalnit la el acasa.E un baiat foarte de treaba,am mers la el acasa,am vorbit mai multe,ne-am cunoscut,asa ne-am comportat de parca ne-am fi cunoaste de mult timp,ma tinea strans in brate la pieptul lui, ne-am sarutat foarte pasional..si dupa s-a intamplat dar doar oral am facut..si el mie si lui mie.Eu i-am zis ca mai mult nu se poate asa de repede si m-a inteles a zis cand o sa fiu eu pregatita.Ma suna in fiecare zi chiar daca nu ne putem intalni pentru ca el lucreaza pana seara, dar ma suna sa vada ce fac.Aseara m-a sunat si tot asa am vorbit mai multe,a zis ca abia asteapta sa ne intalnim iar,am zis si eu si mi-a zis ca la urmatoarea noastra intalnire ar vrea sa stau mai mult la el, mi-a zis ca ar vrea sa doarma cu mine.sa ne trezim impreuna dimineata, sa fiu eu prima persoana pe care o vede dimineata.Ce credeti ar vrea ceva serios cu mine? Oare tine la mine?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Da, cred ca vrea ca intre voi sa fie ceva foarte serios.

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce fel de femeie esti tu? O faci asa din prima cu oricine? Nu conteaza că nu a fost sex normal ci doar oral, tot sex se numeste, chiar atita valorezi tu ca om? Nimic? Chiar atita respect de sine ai sa te oferi din prima, trebuia sa treacă un timp pina sa ajungi la faza cu sexul, il cunosti bine? Eu cred că nu, faptul ca te tinea strins in brate si te saruta pasional asta nu ineamnă iubire adevarată, el abia asteaptă sa faca sex cu tine, daca intr-adevar tine la tine, te respecta, si nu i ti cerea sa i faci sex oral, nici el tie nici tu lui, acum demnitatea ta de om e dusă, te va folosii si el si altii ca el ca pe o cîrpă, ca pe un preș pe care te stergi cind intrii in casă, asta ai ales asta o sa ai, el nu te va respecta niciodată, el te va folosii, si cind se satură de tine te inlocuieste cu alta imediat cu care va face exact cum a făcut cu tine. Sexul se face numai in cadrul casatoriei nu asa cum face ti voi, iar cine crede ca sunt idei invechite, sa vadă acum cate boli cu transmitere sexuală sunt, si cate sarcini nedorite la puștoaice de 15 ani, astea ce idei sunt? Idei noi?

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai ajuns la o varsta la care in mod normal ar trebui sa cunosti mai in profunzime comportamentul barbatilor mai ales a celor maturi. Din ceea ce ai scris reiese foarte clar intentia lui de a te convinge sa accepti sa intretii cu el relatii sexuale. Dar nimeni in afara de tine nu isi poate da seama daca comportamentul si intentiile lui sunt sincere si/sau care sunt adevaratele lui intentii ulterioare. Doar tu ii poti testa comportamentul prin metoda amanarii chiar si temporare a momentului intretinerii primelor acte sexuale. Multa sanatate!

| neutrino a răspuns:

Eu nu cred o iota in ceea ce ai spus, dar, presupunand ca ar fi adevarat, atunci el este putin ciudat: In loc sa-si bage penisul acolo unde tu ti-ai dorit, ca doar "de aia" ai mers la el, a preferat sa-si bage limba la inaintare, fara sa te cunoasca! Acum trebuie sa bati alt drum pana la el!

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ati facut oral, ca nu va cunosteati suficient... Ciudat, sincer laughing
Oralul mi se pare mai intim/scarbos, decat normalul. Dar treaba voastra.
Despre sentimente, nu poti afla decat in timp. Fii putin mai precauta la inceput, insa daca te suna doar ca sa vorbiti, eu zic ca nu vrea doar sex.

| Lawliet14 a răspuns:

Oricum pare baiat bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Doamne, oral de la prima intalnire, la a doua are ceva planuri mai mari banuiesc.
Nu am de unde sa stiu ca iti vorbeste la la misto (abureala, vrajeala) ca sa te arda, sau chiar vrea ceva serios.Eu nu prea cred in dragoste intre de astia gen voi, cu sex oral din prima rolling on the floor Da cine stie, poate ma insel, poate poate.

| Roxin a răspuns:

Buna!

E amuzanta situatia pentru ca si eu am trecut prin ceva similar. Cred ca e mult mai interesant sa citesti asta prin ochii unui barbat. Acum vreo doi ani am intalnit o tipa. Imi placea enorm, mergeam des la ea, gateam impreuna, diverse.
S-a intamplat la scurt timp acelasi lucru descris de tine. Faptul ca o cautam si ma cauta dupa era doar nevoia si dorinta de mai mult. Prima impresie sexuala. happy I-a placut, mi-a placut...ne-am mintit reciproc ca putem avea o relatie. Rezultatul? Dupa 3 luni ne-am despartit. Mentionez ca ea era mai mare ca mine cu 5 ani, eu avand tot varsta ta.
Nu toate gesturile duc in acelasi punct. Ok, v-ati simtit bine. O relatie insa inseamna mult mai mult.
Ai vreo doua variante: fie risti si poate te alegi cu cateva partide de sex bunicele, fie esti mai atenta si poate te alegi cu o relatie faina!
Totul depinde de tine!

O zi buna!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxin):

Povestea ta pare in stilul lui Austen iar a domnisoarei in cel al Sandrei Brown. Diferenta mare de stil.

| Roxin a răspuns (pentru anonim_4396):

Observ ca ma urmaresti peste tot. Deja incepe sa fie dubios si crede-ma, inca imi plac femeile! happy
Hai sa pastram o distanta.
Multumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxin):

Scuze.Mi-au placut cateva raspunsuri si, fiind curioasa, am intrat pe profilul tau.Imi cer scuze!

| bogdan72 a răspuns:

Mai, pe asta de obicei o afli doar in timp, daca ai curaj. Daca nu, pierzi oricum din start.

| armand69 a răspuns:

Cred ca vrea o relatie orala de lunga durata

| Elena1729 a răspuns:

Sigur vrea ceva serios mai ales ca te asteapta