| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragostit de unul din cei mai buni prieteni de-ai mei. El mereu se da la mine, si vorbim adesea, dar doar daca il bag eu in seama! Nu stiu de ce, dar nu numai cu mine e asa! Ma refer pe mess. Ce sa cred? Ma place sau nu? Mentionez ca noi dintotdeauna am vrajit si ne dam :X si avem incredere unul in altul, dar ma gandesc daca il intreb daca ma place cu adevarat o sa isi piarda increderea. Si fata-n fata mereu stam impreuna si vorbim, repet, avem incredere unul in altul.

Ce sa cred? fundita! Si voturi.

2 răspunsuri:
| Ionica9119 a răspuns:

Ana are dreptate. Totusi, daca tu intelegi gresit? Ai spus ca tot timpul ati fost si sunteti tandrii unul cu celalalt. Gandeste'te ca daca o sa'i spui ca te'ai indragostit de el, s'ar putea ca el sa te vada cu alti ochi, iar relatia voastra de prietenie sa se duca cu timpul. (asta daca el nu simte nimic pentru tine)
Bafta!

| Ana_4223 a răspuns:

Pai nu ai ce sa iti inchipui tu eu zic sa vorbesti cu el deoarece daca te place iti va spune adevarul findca aveti incredere unul in celalalt. pune mana pe telefon si vorbeste cu el.