| Annnnnna a întrebat:

Bunahappy.thinking sunt putin nedumeritahappy. si am nevoie de ajutorul vostru.sunt o fata obisnuita clasa 6-a in bacau.imi place enorm de mult de un baiat.ne-am cunoscut la inceputul anului bla bla.ne-am imprietenit. vorbim mereu pe mess.suntem buni prieteni, si ne intelegem chiar bine.suntem in clase diferite dar cred ca ma voi muta in clasa lui pentru ca pentru el sunt in stare de orice.big grin vorbim mereu pe mess si intr-o zii i-am zis ceea ce simt... i-am zis ca il iubesc enorm de mult[l-am intrebat daca ar vrea sa fim impreunabig grin]si el a spus ca nu stie ca bla bla o sa se gandeasca la asta.ca nu stiu ce chestii etcbig grin.de atunci mereu cand vorbim pune ":*" >":""hee hee" etchappy mereu cand ii zic ca il iubeschappy. la scoala mereu ma saluta il salut bla bla desii nu vorbim asa de mult ca pe mess.cand suntem impreuna in realitate mereuu se uitaa luuung dar doar cand e la distanta.si zambeste dar eu cand ma uit nu se mai uita.se uita altundeva.si daca e sa vorbim fata in fata se uita oriunde altundeva dar nu la minestraight face si asta era deranjantstraight facehappy si de cand stie ce simt ma priveste altfell. se uita mereu cand ma vede si imi zabeste. dar tot asa.imediat ce ma uit si eu la el ori nu se mai uita ori isi intoarce privirea. pe mess ma intreaba ce am mai facut.si etc. ma baga in seama pe mess de la un timp. el fiind in busyhappy cu "dnd cs". cea mai buna prietena l-a intrebat daca ma place i-ar el i-a zis "poate da. posibil" ca mi-a dat conversatiahappystraight face si eu am avut tentatia de a-l ignora si el mereu e in busy si ma baga in seama.cand il vad simt fluturasi in burta:X ma simt in extazz pur si simplu >8- am iesit si afara impreuna si l-a sfarsit l-am pupat pe obraz.cand ne-am despartit.eram noi 2. si doi prieteni de ai lui.cand l-am pupat nu a facut nici o miscare.statea drept nici nu se miscalaughing. este schimbata situatia de cand i-am zis ce simt.la inceput cred ca tot stia dar era altfelhappy thinking colegele ma cam bat la caphappy de cand prietena asta a zis la toti ce a vb cu el si toti incearca sa ma incurajezehappy si prin toti ma refer la prietenele mele apropiatehappy NU stiu ce sa credhappy ar fi prea frumos sa fie >adevarat:" pentru mine e imposibil.sunt data cam peste caplaughing dar tot nu cred ca ar fi adevarat.

Voi ce credeti?sad Ma scuzati ca am scris atata:Olaughing)) dar:-s vroiam un sfathappy pentru ca in jur sunt numai persoane false care ma amagesc si incearca sa ma faca sa sufarhappy si in zilele noastre nu mai poti avea incredere in nimenihappy

P. S este la 2 blocuri departare de mine dar tot nu tin minte daca l-am mai vazutthinking poate eram prea neinteresatalaughing

Dau funda...si la restul voturihappy multumesc anticipat:*:*:Xsad

2 răspunsuri:
| TrIpLeX2011 a răspuns:

Incearca sa te pui la el in brate laughing si poate se excitalaughing