| XD_Matiass_1990 a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata ma place?

Amandoi suntem clasa a 6-a, si suntem foarte buni prieteni.
Adica de vreo 4-5 luni vorbim zilnic mai mult de o ora
Si la scoala stam destul de mult impreuna, si aproape mereu zambeste cand vorbeste cu mine.
Credeti ca ma place?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De placut te place dar tu i-ai aratat ca iti place de ea?

| XD_Matiass_1990 explică (pentru corbulalbrosu):

In ce fel as mai putea sa ii arat?
Adica stau cu ea toata ziua.Nu stau cu alte fete, doar cu ea

| Mirke a răspuns (pentru XD_Matiass_1990):

Pai spune-i ca iti place sa stai cu ea ca va simtiti bine, si sa va mai vedeti si in alta aparte, parc, mall, film, parca nu mai aveti idei, dar daca nu vrea atunci incepe sa vorbesti cu altele sa vezi daca va fi geloasa!

| XD_Matiass_1990 explică (pentru Mirke):

Pau am mai intrebat.o daca vine in parc, di ori a zis ca deja merge cu alte fete, ori ca nu avem ce face.si doar daca ii dau unei fete like pe fb la o poza zice ceva gen: ooo, ai dat like la poza catalinei spre exrmplu

| Mirke a răspuns (pentru XD_Matiass_1990):

Ia rolele sau bicicleta sau zici ca vrei sa o dai in leagan, cum nu aveti ce face, ia o creta si jucati sotron, sau aparatul foto sa-i faci poze smechere pentru FB, vai, dar gasiti si alte activitati, v-ati ramolit in halul asta? si daca merge cu fetele mergi si tu cu ele sau te musca? ii e rusine cu tine? iar cu like-ul deja da semne de gelozie, sau zice doar in gluma?

| XD_Matiass_1990 explică (pentru Mirke):

Nu, se vede ca nu e in gluma cu like-urile
Dar mi-a zis ca cica"eu nu vorbesc cu fetele ei si m-as plictisii

| Mirke a răspuns:

Te place! dar tu ce vrei de la ea, iti e deja prietena!

| Alexten a răspuns:

Da,poate te place, insa ca pe un amic. Asta fac cei mai buni prieteni la varsta voastra! Placutul, intre adolescenti, mai tarziu.