| anysik a întrebat:

Buna m-am intilnit cu un baiat timp de un an, dupa un an ne-am certat el a plecat la Moscova cum s-ar zice ne-am despartit, el nu m-a sunat ceva timp peste 2 luni m-a sunat am vorbit asa nu prea serios, da vina pe mine ca eu nu-i sun nu-i scriu, cum credeti de ce face el asta de ce ma mai suna din chind in chind poate ca ma iubeste si ma are in suflet? daca nu ma iubeste de ce isi mai aduce aminte?

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mai usor cu iubirea aceasta care navaleste peste tine si nu este recunoscuta. Vin sarbatorile si probabil ca e singur. Nimic mai mult.

| anysik explică (pentru neutrino):

Sa vrea el de sarbatori are cu cine, nu anumit cu mine

| dragos9234 a răspuns:

Inca te mai place.
Daca si tu il mai placi nu lasa ocazia sa iti scape.

| Mlov3u4ever a răspuns:

Nu stiu daca te mai place s-au nu. Daca tu inca mai tii la el intreaba-l si pe el daca mai simte acelasi lucru. Daca nu vb despre relatia pe care ati avut-o inseamna ca nu da nici un semn de impacare.big grin...Pahappy

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Impare rau pentru tine.

| Ady994 a răspuns:

Te suna de plictiseala... adica tine la tine ca la o amica

| anysik explică (pentru Ady994):

Nu cred ca de plictiseala

| TORELO a răspuns:

Daca tine la tine te suna fara sa astepte ceva in schimb!