| anonim_4396 a întrebat:

De ce orgoliul trebuie sa distruga tot? Fostul meu prieten, dupa ce mi-a dat niste motive serioase sa cred ca inca mai tine la mine, s-a cuplat cu una, si vai domne acum sunt foarte fericiti.De ce m-a sarutat, eram ca la inceput, de ce a trebuit sa faca precum un nebun cand a aflat ca m-am sarutat cu un amic cand noi doi nu mai aveam nicio legatura.De ce a facut asa? Credeam ca ne impacam dar se pare ca nu? Cum imi dau seama daca mai are sentimente?

5 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Il uiti sau iti place sa fii batjocorita?

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Voi oamenii in general sunteti cam prosti observ... Daca te desparti de cineva e clar ca relatia nu e destinata sa mearga. Deci de ce dracu te-ar mai framanta ce face fostul/a?

| RobinWalker a răspuns:

Buna Larisa! El mai are sentimente pentru tine. S-a bagat in alta relatie din cauza disperarii ca nu poate sa fie cu tine! Tu trebuie sa il tratezi cu multa indiferenta pentru ca indiferenta doare. Daca intr-adevar are sentimente puternice pentru tine, o sa se intoarca la tine, ai sa vezi! Chiar daca pare ca sunt fericiti ei doi, sa stii ca nu sunt. Sentimentele nu trec asa peste noapte. Doar imita ca e fericit ca de fapt el sufera dupa tine!