| Flori543 a întrebat:

Ma doare capul si sunt amețită. Am avut contact sexual pe 1 Ianuarie, protejat cat si neprotejat. Eram in perioada fertila. Dar nu si-a dat drumul in mine. Care sa fie cauza pentru care ma doare capul si sunt oarecum amețită?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate fi o raceala. Simptomele sarcinii nu apar asa repede.

| vocea a răspuns:

Cred ca esti rcita sau ai lipsa de calciu, deci stai calma daca nu si-a dat drumul in tine nu ai de ce sa iti faci griji, dar trebuie sa fi sigur de asta.

| Flori543 explică (pentru vocea):

Nu am nici pofta de mâncare. El a scos-o cu vreo 5-7 minute înainte sa ejacueze si s-a ajutat puțin el singur. După nu am mai avut contact. A ejacuat pe burta, se poate sa fi ajuns sperma in vagin?

| Randomuser2000 a răspuns:

Pentru ca nu si-a dat drumul in tine

Răspuns utilizator avertizat