| anonim_4396 a întrebat:

ma framanta un lucru... daca prietenul meu nu vrea sa-mi cunoasca parintii nici in ruptul capului cica este timid inseamna ca are intentii ascunse sau nu este serios?

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cred ca l-ai speriat, saraculhee hee

Trebuia sa ii spui pe sleau ca ai tai vor sa il cunoasca ca sa-si faca o parere, doar atat!

Probabil el se asteapta la vreun interogatoriu, ca tatal tau o sa-l intrebe ce intentii are, etc ca in filmele de comedielaughing

Linisteste-l tu si explica-i ce se va intampla daca accepta!

Totusi, daca nu sunteti de mult impreuna, nici mie nu mi se pare foarte normal ca se faca inca prezentarile...

| Dizzydizz a răspuns:

Mai mult ca sigur timid.asa eram si ew la inceputdar daca trece 1 an si tot nu vrea sa ii cun atunci e ceva necurattongue

| bluesky a răspuns:

Eu zic ca daca se incapataneaza chiar asa sa nu ii cunoasca insemna ca ori nu e serios ori nu vrea sa te ia de nevasta si nu vrea sa iti cunoasca parintii pentru ca nu vrea o relatie asa de serioasa.

Bine... poate fi si timid...depinde

Te sfatuiesc sa ai grija in viitor si sa nu lasi garda jos, sa nu te atasezi asa mult de el si sa nu devina o relatie prea serioasa.

aaa, trebuie sa vb neaparat cu el si sa iti explice de ce nu vrea!

Răspuns utilizator avertizat
| happiness a răspuns:

Poate ca nu vrea sa se ajunga atat de departe cu relatia, poate el nu o ia atat de in serios cum o iei tu.

| Axel_9404 a răspuns:

Timidtongue iti zic eulaughing)) asa eram si eulaughing) cand auzeam de parintii unei prietene laughing) aoleu:rolling on the floor):rolling on the floor)) intreaba-l peste ceva timphappy daca tot asa zice inseamna ca nu e binehappy

| Seph a răspuns:

Buna! Pai depinde de la baiat la baiat. Eu personal nu am nici un fel de problema in legatura cu chestiile de genul asta. Nu stiu ce fel gandeste prietenul tau dar probabil vorbeste serios. Este posibil sa ii fie teama ca parintilor tai sa nu li se para tocmai indicat ca l-ai ales pe el ca prieten. sau poate pur si simplu e timid. Sper ca te-am ajutat macar putin big grin