| anonim_4396 a întrebat:

ma intilnesc cu un barbat, el este insurat si eu de aceasta stiu foarte bine, de la inceput am fost prieteni iar peste un timp a devenit ceva mai serios, sotia lui este peste hotare iar noi iesim odata la 2 zile, cite odata si odata in saptamana, am ajuns pina la ceea ca am avut relatii sexuale si eu eram virgina, m-am indragostit nebuneste de el, si nu-mi inchipui viata mai departe fara dinsul, dar nu stiu precis daca vom fi impreuna mereu. Atunci cind am avut relatii ii spuneam sa fie foarte atent si el mi-a zis ca sa stau linistita ca el stie ce face si ca nu facut-o numai odata sau de 2 ori. Am incredere in el insa imi fac griji, la mine menstruatia este neregulata, trebuia sa-mi vina pe 4 noiembrie si nu mi-a venit, iar noi am avut relatii pe 13 si pe 17. Imi este frica sa nu fI ramas insarcinata, el a spus ca nu a ejacuat in mine (si nu am folosit prezervative.) nu am nici o simptoma, nici greturi, nici ameteli. Rog seriozitate.

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Sincer, esti o naiva! Iti dai seama ca daca vine sotia sa, o sa te paraseasca? Daca te iubea cu adevarat nu intretinea relatii sexuale aiurea cu tine si se despartea imediat de sotia lui. Ai fost doar o distractie pentru el!

| darrio2007 a răspuns:

Tu pari sa nu ai prea multa experienta si nici ani daca nu stii ce se intampla cu organismul tau.Parerea mea este ca ai gresit enorm. Daca te-a lasat insarcinata nici nu se mai uita la tine.

| IMC90 a răspuns:

Daca barbatul cu care esti o inseala pe nevasta-sa nu e mai mult decat clar ca asta se va intampla si cu tine? Esti doar roata de rezerva, se foloseste de tine cat ea e plecata. Nu vei fi niciodata cu el, sau daca vei fi vei sfarsi exact ca nevasta-sa.
Apropos, sunteti 2 bagabonzi. Dar mai ales el, tu ai circumstante atenuante (erai naiva si prostuta)
Intrebare fulger : cum reaq de, din toti barbatii de pe lumea aasta, tu ai gasit unu insurat? Si nu te deranjeaza chestia asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti o curva asa iti trebuie meriti ce este mai rau sa patesti la fel.

| cioccolato a răspuns (pentru anonim_4396):

Toti gresim, si nu e drept, daca nu kunosti persoana data cum o poti numi kurva?

| Assu53 a răspuns:

Uite care este problema pe care multe persoane nu o stiu. vezi tu ...chiar daca el nu se termina in tine, tu tot poti ramane insarcinata datorita lichidului preseminar care contine spermatozoizi. cel mai bine fa-ti un test de sarcina, sau mai bine... du-te la doctor happy sper ca te-am ajutat happy

| pysy5 a răspuns:

Cel mai simplu fa-ti un test de sarcina si vei sti daca esti sau nu insarcinata, chiar daca nu sunt 100% sigure vezi ce iti iese si dupa du-te la un medic