| maniunika a întrebat:

A ejacuat in mine. nu am voma si nici greturi, nu am pofte si ameteli...doar ca mi s-au intarit sinii dupa o saptamana jumate si ciclul se retine. e posibil sa fi ramas insarcinata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dacă ţi s-au întărit sânii, înseamnă că trebuie să-ţi vină ciclul, mai aşteaptă, dacă nu un test de sarcină.
Te pup!

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, posibil, desi e cam repede pentru modificari ale sanilor. Voma, greturile, ametelile, pofte, pot aparea cam dupa 5 saptamani (dar peste jumatate din femei nu au asa ceva in sarcina)

| mona a răspuns:

Simptomele apar dupa o luna si ceva, eu cred ca nu esti insarcinata, ti s-au intarit sanii, asta inseamna ca o sa-ti vina ciclul

| neutrino a răspuns:

Asa ceva se poate intampla numai la altele!

| georgedanielc a răspuns:

Orce este posibil, la farmacie exista texte de sarcina folosestele

| Trolli a răspuns (pentru georgedanielc):

Serios? ce sunt alea?

| georgedanielc a răspuns (pentru Trolli):

Teste de sarcina, iti va explica farmacista modul de intrebuintare

Răspuns utilizator avertizat
| Alisayer a răspuns:

De ce nu ei un test? sa scapi de retraiala, desi e posibil, pentru ca greturile si voma pot aparea mai tirziu in dependenta de organizm.

| OanaMada a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina si scapi de tot stresul asta macar sti sigurhappy