| Tobeornottobe a întrebat:

ma lamuriti si pe mine cu ceva. mi am inceput viata sexuala de aproximativ un an.si eu cu prietenul meu de maxim 3 ori am facut o cu prezervativ. si mai mereu fara el o facem. el inainte sa o facem se duce la baie.se usureaza si apoi o facem fara prezervativ.cand vine momentul sa ejeculeze o scoate afara si ejaculeaza afara.pana acum n am avut nicio sarcina. cum spuneti voi ca si daca doar si o baga fara prezervativ si nu si da drumu poti ramane insarcinata.la mine cum explicati? si apropo nu iau nici un fel de anticonceptionale. n am luat niciodata de fapt. va pup astept raspunsuri happy

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate ai foarte mult noroc sau poate, mai probabil, unul dintre voi are probleme de fertilitate. Asta, combinat cu oarecare protectie (ejaculatul afara are un risc de sarcina de 5-30%), face sa nu fi ramas insarcinata pana acum.

| CevaNormal a răspuns:

Oho......sincer sa-ti spun, nu o sa dureze mult asa, precis o sa va saturati de chestia asta, si o s-o faceti fara ca sa se duca la baie, sau in alta parte, si ai s-o patesti. Dar explicatia cazului tau este ca el isi pierdea din calitatea spermei, si nu era asa de periculos, dar cine stie poate se pune intrebarea si in starea sanatatii.

Janina
| Janina a răspuns:

De ce va chinuiti asa?
mergi de ia niste conceptionale si stai fara grija

| Crs a răspuns:

Asa fac si eu si nu am ramas niciodata. thinking depinde si de noroc cred laughing

| Tobeornottobe explică:

Deci inainte sa incepem se duce la baie si face pishu`...si apoi dupa ce ii vine sa ejaculeaze o scoate afara din mine. apoi daca e la a 2a repriza se duce la baie si iar se ushureaza si apoi incepem si nr 2. fara amticonceptionale si fara prezervativ.pana acum n am avut nicio problema sa raman insarcinata. oare de ce? thinking cum va explicati asta?

| Tobeornottobe explică:

Suntem fertili amandoi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala nu e sex ca lumea, e doar masturbare cu preludiu sau fara preludiu.